24/7 İletişim +90 546 656 35 88
Bartın

Günübirlik Bartın Turu

Günübirlik Bartın Turu

TUR ADI: Günübirlik Bartın

TUR TARİHİ: Her gün

TUR SÜRESİ: Günübirlik

DURUM: Kesin Hareketli

KONTENJAN: Müsait

BAŞLANGIÇ SAATİ:  09.00

HAREKET NOKTASI: Bartın Meydanı

KATILIM ŞARTI: En az bir gün öncesinden Günübirlik Bartın Turu için kesin rezervasyon yaptırmış olmak gerekmektedir.

Günübirlik Bartın Turu

Bartın’ın tarihi ve turistik değerlerini tanıtmaya yönelik günübirlik Bartın Turu.

Bartın’ın tarihi ve turistik değerlerini günübirlik Bartın turumuza katılarak gezip , görüp tanıyabilirsiniz.

Tur N0ktaları :

Ulukaya Şelalesi

Batı Karadeniz’in incisi Bartın’ın doğal güzellikleri arasında yerini alan Ulukaya Şelalesi’nin her yıl yoğun bir ziyaretçi akınına uğramaktadır.Şelalenin müdavimleri, doğal güzelliğini duyup gelenlerin ve merak edenlerin mutlak uğradığı yer olan Ulukaya Şelalesi, tüm güzellikleriyle görsel bir şov sunuyor.Ulukaya Şelalesi’nin yakınında bulunan otellerin birinde konaklayarak Karadeniz havası eşliğinde unutulmayacak bir tatil yaşayabilirsiniz.

Göldere Şelalesi

Gideros Koyu’yla, birbirinden güzel plajlarıyla, doğal güzellikleriyle inanı kendine hayran bırakır Bartın.Özellikle Amasra’daysanız gidip görecek ve yaşayacak çok şey olduğunu fark edeceksiniz. Karadeniz’in cennet mekanı Amasra’da bulunan Göldere Şelalesi görülmeye değer ve Amasra’yı anlatan yerler arasındadır.Şelaleden akan suların sesinde huzur bulacağınız bir doğa gezisine hemen dahil olabilirsiniz.

Amasra Kalesi

Bizans döneminde yapılmış olan Amasra Kalesi, günümüze kadar gelebilmiş ve ziyaretçi potansiyeli yüksek bir tarihi yerdir.Bartın_Amasra’da bulunan kale, 500-600 metre uzunluğundadır. Amasra’nın tarihini gözler ününe seren yapıtlardan olan kale, halk arasında Pöstepe olarak adlandırılan bir tepede yer alır. Tatiliniz sırasında eğer Amasra’yı tercih ederseniz, hem doyasıya bir Karadeniz havası almış olursunuz hem de tarihi ve doğal güzellikleri gezme fırsatı yakalarsınız.Kaleye dönem dönem kuleler eklenerek daha fazla sağlam olması sağlanmıştır.

Bartın Ulukaya Şelalesi
Bartın Ulukaya Şelalesi
Bartın Göldere Şelalesi
Bartın Göldere Şelalesi
Bartın Amasra Kalesi
Bartın Amasra Kalesi

 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *