24/7 İletişim +905437872917
Düzce

Günübirlik Düzce Turu

Günübirlik Düzce Turu

TUR ADI: Günübirlik Düzce

TUR TARİHİ: Her gün

TUR SÜRESİ: Günübirlik

DURUM: Kesin Hareketli

KONTENJAN: Müsait

BAŞLANGIÇ SAATİ:  09.00

HAREKET NOKTASI: Düzce Meydanı

KATILIM ŞARTI: En az bir gün öncesinden Günübirlik Düzce Turu için kesin rezervasyon yaptırmış olmak gerekmektedir.

Günübirlik Düzce Turu

Düzce’nin tarihi ve turistik değerlerini tanıtmaya yönelik günübirlik Düzce Turu.

Düzce’nin tarihi ve turistik değerlerini günübirlik Düzce turumuza katılarak gezip , görüp tanıyabilirsiniz.

Tur N0ktaları :

Samandere Şelalesi

Düzce il merkezine sadece 26 kilometre uzaklıkta olan ve büyüleyici güzelliğiyle gören herkesin hayranlığını kazanan Samandere Şelalesi, bu bölgedeki gezilmesi ve keşfedilmesi gereken yerler arasındadır.Samandere Şelalesi yakınındaki otellerin birinde konaklayarak doğal oluşumlu bu tabiat harikasına kolaylıkla şahit olabilirsiniz.Aynı zamanda bir özelliği vardır bu şelalenin. Orman Bakanlığı Tabiat Anıtı olarak tescil etmiştir bu eşsiz parçayı. Buradaki anıt ağaçlar, 3 şelale ve cadı kazanı ilginizi fazlasıyla çekecek.

Melen Çayı

Tatil kelimesini duyunca aklınıza gelen ilk şey keşif ve heyecansa, dostlarınızla anlaşıp Melen Çayı’nın sularında bir rafting heyecanı yaşayabilirsiniz.Melen Çayı yakınındaki otellerin birinde konaklamak size hem rafting imkanı sunacak hem de doğanın içinde güzel bir tatil yapma fırsatı…Düzce’de bulunan Melen Çayı, İstanbul’a yakın olması sebebiyle yıl içerisinde birçok turistin kesinlikle uğradığı ve keşfettiği yerlerden biridir. Üstelik çay, yabancı turistlerin ilgi odağı durumunda…

Düzce Samandere Şelalesi
Düzce Samandere Şelalesi
Düzce Melen Çayı
Düzce Melen Çayı

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *