24/7 İletişim +905437872917
gunubirlik-kartepe-turu

Günübirlik Kartepe Turu

Günübirlik Kartepe Turu; İstanbul çıkışlı hareketli kesin kalkışlı günübirlik Kartepe Kayak Turu TatilBus kalitesiyle hizmetinizde.

Günübirlik Kartepe Turu

Hareket Tarihi: Her Gün ( Sömestre tatili boyunca)
Tur Süresi: Günübirlik
Hareket Saati: 06.00
Bitiş Saati: 19.30
Hareket Noktası: İstanbul / İncirli – Beşiktaş – Kadıköy

Kartepe günümüzün popüler bir kayak tatili bölgesidir. Kartepe Kocaeli iline bağlı bir bölgedir. Özellikle İstanbul‘a yakın olması ve günübirlik olarak gidiş dönüş imkanı sağlaması ile talep görmektedir. Kartepe bölgesinin kayak merkezi ise son derece gelişmiş durumdadır.

Günübirlik Kartepe Turu

İstanbul trafiğinin yoruculuğundan sizleri kurtarmak için evlerinize yakın noktalardan sizleri lüks TatilBus otobüslerimiz ile transfer ediyoruz.

Buluşma noktalarımız Günübirlik Kartepe Turu öncesinde, rezervasyon aşamasında sizlerle karşılıklı irtibat sonrası belirlenmektedir.

Sabah 06.00’da buluşarak Günübirlik Kartepe Turu için hareket edeceğiz. İstanbul’dan ayrılışımız sonrası Kocaeli istikametinde hareket ediyoruz.

Erken saatlerde yola çıktığımız için öncelikle kahvaltı için mola veriyoruz. Kahvaltı molası için tercih edeceğimiz nokta Maşukiye olacaktır. Maşukiye bölgenin çok yakınındadır. Günübirlik Kartepe Turu için kahvaltı sonrası devam edeceğiz.

Maşukiye yöresel ve doğal ürünleri meşhur bir kahvaltı yeridir. Sabah kahvaltımızda yöreden özenle toplanan ürünler özel kaplarda size servis edilir. Kahvaltı servisi masalara serpme olarak yapılmaktadır.

Maşukiye zengin köy kahvaltımızda çeşit olarak; peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, dört çeşit yöresel ev reçeli, yöresel bal, günlük taze kaymak, yöresel ev tereyağı, Boşnak eritme peyniri, taze olarak hamur işleri, kiremitte yumurta, biber ezmesi, sınırsız ekmek ve sınırsız çay bulunmaktadır.

Kahvaltı keyfimiz sonrasında Günübirlik Kartepe Turu için hareket ediyoruz. Kartepe Kayak Merkezi‘ne ulaşmak için dağ yolculuğumuz başlıyor.

Yaklaşık 30 dk lık doğa içerisinde seyir edecek bu yolculuğumuz sonrası Kartepe Kayak Merkezi‘ne varıyoruz. Yolculuğumuz esnasında kayak malzemeleri temin etmek için Penguen Tepe Kayak Evi‘ne uğruyoruz.

Günübirlik Kartepe Turu programımızın asıl noktası olan Kayak merkezine ulaşıyoruz. Burada ulaşımı telesiyaj ve kızak hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ancak bu hizmet ekstra olarak sağlanmaktadır.

Kayak keyfiniz esnasında sizler için özel olarak mangal keyfi yapıyoruz. Mangal keyfimizde sizlere sucuk veya köfte ikram edeceğiz. Yemek menümüze içecek de dahil olacaktır.

Kartepe Kayak Merkezi keyfimizi noktalayarak dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Günübirlik Kartepe Kayak turumuzu yine İstanbul’da sonlandırıyoruz. Varış esnasında sizleri sabah aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

DETAYLI BİLGİ – REZERVASYON: 05069922437

Günübirlik Kartepe Turu Ücret Detayları

Kişi Başı Ücret: 79 TL 

Ücrete Dahil Hizmetler

 • Lüks TatilBus otobüsleri ile ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemeği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 

 • Kayak Malzemeleri
 • Kişisel Harcamalar

8 Replies to “Günübirlik Kartepe Turu”

Zeki
6 Aralık 2015
Merhaba. Tur programınıza katılmak istiyorum ama Anadolu yakasında oturuyorum. Buradan nasıl katılabilirim. Birde grup indiriminiz var mı? Biz 4 kişiyiz ve ücrette indirim yaparsanız Kartepe turunuza katılmak istiyoruz.
Cevapla
  A Turizm
  7 Aralık 2015
  Merhaba Zeki Bey; Anadolu yakasından katılabilirsiniz. Tam katılım noktasını rezervasyon esnasında kesinleştirebilirsiniz. Grup indirimimiz vardır ancak 6 kişi ve üzeri katılımcılar grup olarak nitelendirilmektedir. Saygılarımızla
  Cevapla
Halide
6 Aralık 2015
Merhaba. tur programınızı inceledim ve çok beğendim. Bir kaç küçük sorum var. Maşukiye kahvaltısı kişi başı mı yoksa ortaya serpme şeklinde mi? Kahvaltının ününü hepimiz biliyoruz ama daha önce günübirlik Kartepe turuna başka bir firma ile gittim ve kahvaltı yetmedi. Ek ücret ödeyerek kahvaltı yapmak zorunda kaldık. Kayak merkezine vardığımızda ne araç ne gereç kalmıştı kullanabileceğimiz. Sadece gidip gezdik ve geri döndük. Aynı şekilde bir durumla karşılaşırmıyız?
Cevapla
  A Turizm
  7 Aralık 2015
  Merhaba Halide Hanım; Maşukiye köy kahvaltısı serpme şeklindedir. Ama kahvaltı kişi sayısına göre servis ediliyor. Masaya servis edilen yiyeceklerin porsiyonları kişi sayısına göre ayarlanıyor. Kayak malzemelerimizi ise sorunsuz olarak Penguen Tepe Kayak Evi'nden temin edebileceksiniz. Saygılarımızla;
  Cevapla
Dilek
6 Aralık 2015
Almanya'dan selamlar. Biz bir haftalığına İstanbul'da olacağız. Şişli civarında bir otelde kalmayı planlıyoruz. Bizi otelden alma şansınız var mı. Birde tarihleri tam olarak anlayamadık. Günübirlik Kartepe turu her gün Sömestre tatili boyunca şeklinde belirtmişsiniz ama tam günleri yok.
Cevapla
  A Turizm
  7 Aralık 2015
  Merhaba Dilek Hanım; öncelikle Türkiye tatilinizde iyi bir zaman geçirmenizi diliyoruz. Maalesef adrese servisimiz bulunmamaktadır. Buluşma noktamıza nasıl ulaşacağınız konusunda satış ekibimiz sizlere yardımcı olacaklardır. Belirtilen tatil süresi 23 Ocak 2016 da başlayıp, 6 Şubat 2016 günü sona eriyor. Saygılarımızla.
  Cevapla
Fatma
7 Aralık 2015
Merhaba. Günübirlik Kartepe turunuza katılmak istiyoruz. Kaç kişi olunca turlarınız hareket ediyor? Rezervasyon ne zaman yapabiliriz ve sabah geldiğimizde iptal oldu gibi bir sorunla karşılaşır mıyız?
Cevapla
  A Turizm
  7 Aralık 2015
  Merhaba Fatma Hanım; Günübirlik Kartepe turumuz kesin hareketlidir. Rezervasyon dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Herhangi bir nedenle tur programı iptal olur ise en az 1 gün önceden mutlaka sizlere bilgi verilecektir. Saygılarımızla.
  Cevapla

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *