24/7 İletişim +905437872917
Harry Potter ve Warner Brothers Stüdyo Turu ve Transfer

Harry Potter ve Warner Brothers Stüdyo Turu ve Transfer

Genel Bakış:

Bu büyülü tam gün Warner Brothers Stüdyo turu için Londra’nın merkezinden otobüse binin. Harry Potter film setlerinin sahne arkasına geçip büyüleyici sahne dekorlarını ve kostümleri keşfedin, favori karakterlerinizin ayak izlerini takip edin.

Açıklama:

Kendinizi Harry Potter ve Warner Brothers Stüdyosu’nda, bir büyücülük macerasının içinde bulun. Londra’nın merkezinden otobüse binin ve Ateşotlarının, çikolatalı kurbağaların ve çok özlü iksirlerin diyarına seyahat edin. Büyü bozma setlerine, en bilindik sahne dekorlarına ve Harry, Ron ve Hermoine üçlüsü tarafından giyilen kostümlere yakından bakın. Özel efektlerle ve animatroniklerle ilgili eğlenceli bilgileri, az bilinen gerçekleri ve Hogwarts’ın en iyi saklanan sırlarından bazılarını keşfedin.

Stüdyoya vardıktan sonra tüm setleri, sahne dekorlarını ve hediyelik eşya dükkanlarını keşfetmeniz için yaklaşık 4 saatiniz olacak. Büyüleyici Great Hall, Dumbledore’un ofisi ve Gryffindor ortak salonu gibi, filmdeki favori alanlarınızda fotoğraf çektirin. Kaldırım taşlı Diagon Yolu’nda yürüyün ve Ollivander Asaları, Flourish and Blotts ve Eeylops Bin Bir Çeşit Baykuş Dükkanı’ndan geçerken bölgede yaşayan cadıların ve büyücülerin fotoğrafını çekin.

Artık ziyaretçiler Platform 9 ¾’i ziyaret edebilir ve Hogwarts Ekspres’e binebilir! Muhteşem platformu ve treni deneyimleyin ve Harry’nin büyülü Hogwarts seyahatleri öncesinde bir bavulla poz verdiktan sonra duvarların arasından kaybolup tren vagonunda belirdiği anları yeniden yaşayın. Hogwarts Ekspres maceranızı tren temalı bir hediyelik eşya mağazasında sonlandırın ve favori karakterlerinizin ürünleri ile tatlandırın.

Köpüklü Butterbeer içeceğinizi içtikten ve süpürgeye binmeyi denedikten sonra otobüsle Londra’ya geri dönmenizin vakti geldi. Muggleların dünyasına dönmeden önce stüdyodaki dükkandan hediyelik eşya bakmayı unutmayın!

Büyülü Sihirbazlık Akşamı: 22 Mayıs 2015

Kapanış Saatinden Sonra Erişim: 22 Mayıs 2015 tarihinde kapılar halka kapandığında özel bir film büyüsü akşamı başlayacak. Stüdyoya vardığınızda, merdivenlerin altındaki bölmede bir kadeh prosecco (İtalyan beyaz şarabı) veya gazlı içecek yudumlayın. Döşeme taşlarıyla kaplı ikonik Hogwarts Great Hall’da gezinin ve ardından Büyü Bakanlığı, Dumbledore’un ofisi ve Gryffindor ortak salonu gibi pek çok ünlü seti görün. Dekor görevlilerini aynen film çekimlerinde yaptıkları gibi sihirli değnekleri oluştururken izleyerek eşsiz deneyim yaşayın ve Özel Efekt Süpervizörü John Richardson’ın sunduğu özel gösteriye şahit olun.

Sihirli değnek hareketlerini öğrenme şansına sahip olun ve Studio Tour’un yeşil ekran deneyiminde bir süpürge ‘uçurma’ fırsatı yakalayın. Bir Harry Potter hayranı için olmazsa olmaz! Buradan çıkıp Backlot’a gidin ve ünlü ve leziz içecek Butterbeer’in tadını çıkarıp tazelenin, bundan sonra Diagon Yolu’da Ölüm Yiyenler ile karşılaşacaksınız. Her rezervasyon için ayrıca imzalı bir hatıra kılavuz kitabı verilecektir.

Dahil Olanlar:

• Gidiş dönüş ulaşım
• Giriş bileti

Büyülü Sihirbazlık Akşamı (22 Mayıs 2015):
• Gidiş dönüş ulaşım (seçenek için rezervasyon yapılmışsa)
• Giriş bileti
• Varışta bir kadeh prosecco (İtalyan beyaz şarabı) (18 yaşından küçük konuklara bunun yerine bir meşrubat ikram edilecektir)
• John Richardson ile özel efekt gösterisi
• John Richardson imzasıyla hatıra kılavuz kitabı (her rezervasyon için)
• Bir adet ünlü Butterbeer™

Dahil Olmayanlar:

• Yiyecek ve içecek
• Otelden araçla alma hizmeti

Aklınızda Bulunsun:

Bu tur için rezervasyon yaptırırken lütfen “başlama saatinizi”, Londra’dan otobüse saat kaçta binmek istediğinize göre seçin. Stüdyolara giriş yaklaşık 2 saat sonradır (lütfen saat listesi için buluşma noktası bilgilerine bakın).

Rezervasyon yaptırdıktan sonra bu tur iptal edilemez ya da değiştirilemez.

Butterbeer, fındık ya da alerji tetikleyici diğer malzemeler içerebilir. Tur operatörü yan etkilerden sorumlu değildir.

29 Haziran, 02 ve 06 Temmuz 2015 tarihlerinde bazı seyahatler için tam klimalı lüks bir yolcu otobüsü kullanılacaktır.

Aktivite Özellikleri:

Londra’nın merkezinden otobüse binin ve Warner Brothers Stüdyosu’na seyahat edin

Sahne arkası turunun keyfini çıkarın, Harry Potter filmlerinde kullanılan setleri, sahne dekorlarını ve kostümleri göreceksiniz

Filmlerin çekildiği gerçek setlere ayak basın

Diagon Yolu’ndan geçerken favori karakterlerinizin ayak izlerini takip edin

2 yetişkin ve 2 çocuk için geçerli olan Aile Bileti’nin avantajlarından yararlanın

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *