24/7 İletişim +905437872917
hisaralan kaplıcaları

Hisaralan Kaplıcaları Tanıtımı

Emendere Kaplıcaları gibi Balıkesir-Sındırgı ilçesinde bulunan Hisaralan Kaplıcaları, termal turizmin önemli noktalarından biridir. İlçe merkezine 20 kilometre uzaklıkta olup, Hisaralan Köyü sınırları içerisindedir.

Hisaralan Kaplıcaları Tanıtımı

Hisaralan Kaplıcaları, radyoaktivite özelliği taşımaktadır. Bunun yanı sıra, suları sodyum bikarbonatlıdır. Sağlığınız için tatil planları yapıyorsanız, termal zenginliğiyle tercih edebileceğiniz şehirlerden biridir Balıkesir. Sındırgı ilçesindeki Hisaralan Termal otel fiyatlarını araştırıp hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kaplıcala suları; ağrılı hastalıklara, romatizmaya, nevralji, nefrit ve kadın hastalıklarına şifa olmaktadır. Suyu ise oldukça sıcaktır. Buradaki termal oteller rahatsızlığınıza uygun bir tedavi süreci başlatacak. Tabii kaplıcalara gitmeden önce mutlaka doktora görünmenizde fayda var. Hisaralan Kaplıcaları, şifasıyla ve huzurlu günleriyle sizleri misafir etmeye hazır. Şehirde tercih edebileceğiniz termal kaplıcalar arasında Güre Kaplıcaları, Pamukçu Kaplıcaları ve Derman Kaplıcaları da vardır.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *