24/7 İletişim +905437872917
Hocapaşa Kültür Merkezi Türk Dansları Gecesi

Hocapaşa Kültür Merkezi Türk Dansları Gecesi

Aktivite Özellikleri
  • Profesyonel dansçılar tarafından harmanlanmış yerel dans performanslarının tadını çıkarın
  • Dansı ve müziği ile Türk Kültürü hakkında bilgi edinin
  • Restore edilmiş 550 yaşındaki Osmanlı Türk Hamamı’nda konuçlandırılmış olan Hocapaşa Kültür Merkezi’ni görün
Genel Bakış
İstanbul‘da sergilenen geleneksel Türk folklor danslarını seyrederken Binbir Gece Masalları‘nın büyüsüne kapılın. Eşsiz kostümler ve canlı müzik eşliğinde 550 yaşındaki antik Osmanlı yapısı Hocapaşa Hamamı‘nda müthiş bir gecenin tadını çıkarın.
Detaylar
Türk dans performanslarını seyrederken oryantal temalı bir gecenin içine dalın. Canlı müzik eşliğinde, Anadolu‘nun değişik yörelerinin folk danslarını modern bir koreografide harmanlayan harika kostümler giymiş profesyonel dansçıları izledikçe Anadolu‘nun büyüsü sizi baştan çıkaracak.

550 yaşındaki eski Osmanlı hamamı olan Hocapaşa Hamamı inşa alanında bulunan Hocapaşa Kültür Merkezi‘ndeki bu gece gösterisinin sıcak ve otantik atmosferi size harika anlar yaşatacak.

Binanın orjinal mimarisine hayran kalacak ve Türkiye‘deki dans kültürü hakkında, binanın girişindeki müzeyi gezerek daha çok bilgi edineceksiniz.

Dahil Olanlar
  • Performans giriş ücreti
  • Program el kitabı
  • İkram içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *