24/7 İletişim +905437872917
hoyran

Hoyran Tanıtımı

Bahar aylarında çiçek kokularının havaya karıştığı Akdeniz’de bir papatya cenneti olan Hoyran, Antalya’da bulunmaktadır.

Hoyran Tanıtımı

Hoyran’ı keşfe çıktığınızda kaya mezarlarını görmeye başlayacaksınız. Mezarlar tarihi mekana yaklaştığınızın bir göstergesidir. Kerpiç, taş ve ahşaptan yapılan evlerin her birini fotoğraflamayı sakın unutmayın.

Yeni yerler öğreneceğiniz Hoyran gezinizde hayran olacağınız fazlasıyla yer bulunmaktadır. Kekova Yarımadası, Kızlarsivrisi, Çayağzı sahili ve size sürpriz olacak diğer yerler… Adım adım gittikçe renk tonlarının değiştiğini göreceksiniz. Mavi deniz, yeşil alanlar, beyaz papatyalar ve daha neler neler… Antalya tatiliniz sırasında Hoyran’da geçirdiğiniz zaman çok hızlı geçecek. Hissettiğiniz tatlı yorgunluğu buradaki taş evlerden oluşan butik otellerin birinde dinlenerek atabilirsiniz. Üzerinize sinen papatya kokusuyla geçirdiğiniz vakitleri hatırlayacaksınız.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *