24/7 İletişim +90 546 656 35 88

İş adamından akıl almaz

Tecavüz ve taciz olaylarıyla sıklıkla gündeme gelen Hindistan’da bu kez tacize uğrayan genç bir kadın kendisini taciz eden adamı önce bütün uçağa ardından tüm dünyaya rezil etti.

Milliyet’in haberine göre Hindistan’da bir uçak yolculuğu sırasında genç bir kadın arka koltuğunda oturan 60 yaşındaki adam tarafından taciz edildi. Adam koltukların arasındaki aralıktan elini uzatarak kadına dokunmaya çalıştı. Genç kadın ilk seferde anlam veremedi ancak adam kadını ellemeye devam edince bir anda çılgına döndü. Ayağa kalkarak bağırmaya başlayan kadın adamı tüm uçağa rezil etti. “Bana dokunan bu adam oldukça bilinen ve zengin bir iş adamı. Herkes onun kim olduğunu öğrensin” diye bağırmaya başladı.

Tüm olanları da cep telefonuyla kayda alan kadın adamın kendisinden özür dilemesini istedi. Tacizi kabul eden ve özür dileyen adam yüzünü eliyle kapatmaya çalıştı. Genç kadın “Bu ilk sefer değil değil mi? Daha önce de yaptın. Yine yapacaksın. Ama bunu tekrar yaparsan bu görüntülerle seni rezil ederim” diye bağırmaya devam etti.

Uçakta yerinden kıpırdamasına izin verilmeyen adamdan taciz mağduru kadın şikayetçi oldu ve adam yere indikten sonra polis nezaretinde karakola götürüldü. Olayın ardından genç kadın adamın ceza alacağına inanmadığı için bu görüntüleri internette paylaşarak kendi intikamını kendisi aldı. 

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *