24/7 İletişim +90 546 656 35 88

İspanyolca Buda Kalesi Yürüyüş Turu

İspanyolca konuşan bir rehberden Buda Kalesi’nin büyüleyici hikayesini öğrenin. Kale bölgesindeki en ikonik anıtlarından bazılarında Budapeşte tarihi boyunca yolculuk yapın.

İspanyolca Buda Kalesi Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Buda Kalesi’nin büyüleyici tarihini öğrenin
  • Balıkçıların Bastion’dan şehrin en iyi manzaralarını alın
  • Drakula ile tanışabileceğiniz şehrin en ilginç yerlerinden bazılarını bulun.
Tam açıklama
Budapeşte’nin tarihi boyunca yolculuğuna çıkın ve Buda Kalesi’nin rehberli turunda en ikonik anıtlarından birini izleyin. İspanyolca konuşan bir rehberden kraliyet sarayı için mükemmel bir giriş yapın.

1749 ve 1769 yılları arasında Castle Hill’de devasa Barok konutun inşa edildiği imparatorluk şehrinin doğduğu yeri keşfedin. Buda ve Pest’i birbirine bağlayan ünlü Zincir Köprüsü de dahil olmak üzere anıtların labirentini keşfedin.

Szechenyi Kütüphanesi, Macaristan Ulusal Galerisi ve Budapeşte Tarih Müzesi’ne ev sahipliği yapan kale kompleksi, Tuna Nehri’nin en güzel manzaralarını ve Balıkçılar Tabyası’ndan Macaristan Parlamento Binası gibi şehir anıtlarını da sunmaktadır.

14. yüzyıldan kalma Matthias Kilisesi’nde şehrin en ünlü Katolik binasına hayran kalın. Rehberiniz Budapeşte’nin hikayesini gözlerinizin önünde yaşama geçirdikçe hayret edin. Kont Drakula’nın kendisiyle karşılaşabilir ve İmparatoriçe Sissi’nin favori pastasını isteyebilirsiniz!

Neler dahil?
  • İspanyolca konuşan rehber
Hariç olanlar
  • Yemekler ve içecekler
  • Anıtlara giriş

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *