24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Akvaryum

İstanbul Akvaryum

İstanbul Akvaryum Nerede ?

Herkesin gitmesi, görmesi, gezmesi gereken mükemmel bir yer. Böyle bir balık cenneti yok! Oltayı al, akşama eve boş gitmezsin..  Şaka bir yana içerisi tam bir görsel şölen. Sayısız balık türü, sürüngenler, bitki örtüleri ve Cafeleriyle dört dörtlük bir yer diyebiliriz. Şimdi bizim Türk milleti şöyle düşünüyor olabilir; Çünkü gidene kadar bende öyle düşünüyordum.İki balık görmek için para mı vereceğiz şimdi?,hele bir de kalabalık Aileyseniz bu düşünce daha da yükseliverir. Ama şöyle bir hesap yaptığınızda hiçte öyle değil. Hem kendiniz hemde çocuklarınız için hiç bir yerde göremeyeceğimiz eşsiz türde balıklar var. Lafı çok uzatmadan İstanbul Akvaryuma göz geçirmeye başlayalım.

İstanbul Akvaryum Açılış-Kapanış Saatleri ?

Hafta içi Ve Hafta Sonu Açılış Saat: 10:00

Hafta içi Son Ziyaretçi Giriş Saati: 19:00

Hafta Sonu Son Ziyaretçi Giriş Saati: 20:00

İstanbul Akvaryum Giriş Ücreti ?

Tek Kişi Yetişkin : 35 TL.

Öğrenci, Öğretmen, Engelli, 65 yaş üstü, Gazi : 25 TL.

(Kimlik gösterilmesi zorunludur.) Yıllık Geçiş (Yetişkin) : 85 TL.

Yıllık Geçiş (Çocuk) : 63 TL.

3 kişilik aile : 82 TL.

4 kişilik aile : 100 TL.

4 Kişilik Aileye Ek Her Kişi İçin : 23 TL.

İstanbul Akvaryum’a Nasıl Gidilir ? 

Kendi aracınızla Sahil yolundan; Florya tabelalarını takip etmeniz yeterli. Eğer E5 üzerindeyseniz Bakırköy sahil yolu veya Ataköy sahil yoluna girip yine florya tabelalarını takip edebilirsiniz.

Metrobüs ile: Florya Beşyol durağında inilip buradaki dolmuşlarla geliniyor. Bize en yakın metrobüs durakları : Sefaköy, Florya – Bağlar, Cennet mah.

Otobüs ile: İETT’nin BN1 Halkalı – Eminönü hattı ve BN2 Küçükçekmece – Eminönü hattı otobüsleri’ni kullanarak, İstanbul Akvaryum’un hemen önünde bulunan Belediye Tesisleri durağında inip bize ulaşabilirsiniz.

Gebze’den Harem minibüsü ile: Uzunçayır’da inip, Uzunçayır’daki metrobüs durağından metrobüse binip Sefaköy durağında ineceksiniz. Sefaköy durağının hemen yanında duran Florya minibüsleri ile İstanbul Akvaryum’a ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *