24/7 İletişim +90 546 656 35 88
İstanbul Apple Store Türkiye Mağazası Zorlu Center

İstanbul Apple Store Türkiye Mağazası Zorlu Center

İstanbul Apple Store Türkiye Mağazası Zorlu Center Nerede ?

Çok uzun zamandır beklenen Türkiye’de açılacak olan Apple Mağazası sonunda kapılarını Zorlu Center‘de açtı. Türkiye’nin Apple için çok önemli bir rol oynayacağını ve Türkiye’den açılan kapının Arap Ülkelerine çıkan bir yol olacağını her fırsatta dile getirmektedirler. Genel olarak baktığımızda da Avrupa’ya göre fiyatlar karşılaştırıldığında Apple ürünleri ülkemizde en az % 25 daha pahalı oluyordu. Artık bu dertten de kurtulmuş olacağız ve Avrupa’daki fiyatlar neyse biz de bu fiyatlardan yararlanabileceğiz. Sizi daha da çok sabırsızlandırmadan yazımıza başlıyoruz.

Ar-Ge konusunda Türkiye’de Hükümetin önemli teşvikler uyguladığına değinen Cumhurbaşkanı Gül, Apple’ın Türkiye’ye bu konuda daha fazla önem vermesi gerektiğini belirtti. Şirketiniz böylece Türkiye’de sadece ürün satan değil, aynı zamanda Türkiye’ye değer katan bir şirket algısı kazanır” dedi. Cumhurbaşkanı Gül, Türkiye’de her geçen gün teknopark sayısının ve Ar-Ge yatırımlarının arttığını ifade ederek, Apple’ın bunları yakından incelemesini gerektiğini, bu alanda yapılacak çalışmaların hem Türkiye hem de Apple için iyi bir kazanım olacağını belirtti.

Zorlu Center’daki mağaza, dünyanın en fazla dikkat çeken Apple mağazaları arasında yer alacak. Dünyada sadece birkaç tane bulunan kubik cam tavan tasarımlı olacak olan Apple mağazası için geçen ay Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ziyarete gelen Apple CEO’su Tim Cook, dünya da eşsiz olacağını iddia etmişti. İstanbul mağazasında, ücretsiz ‘Genuis bar’, çalışanlarla birebir iletişim imkanı, kişisel kurulum ve Mac eğitimi yer alacak.

Türkiye’deki satışa, ‘store.apple.com/tr’ internet adresinden başlayan Apple, tüm ürünlerini sunmaya başladı. Başta iPhone olmak üzere iPad, Mac, Apple aksesuvarları ve iPod olmak üzere tüm ürünlerini satışa sunan şirket, Apple’ın internet mağazasından yapılan Alış-Verişleride kısa sürede kullanıca ulaştırmayı hedefliyor.

APPLE, internet mağazasıyla beraber kişiselleştirilebilir cihaz uygulamasını da Türkiye’de başlatmış oldu. Böylece Site üzerinden iPad veya iPod satın almak isteyen kullanıcılar, tabletin arkasına lazer ile isimlerini veya istedikleri mesajı ücretsiz yazdırabiliyor. İşlem teslimat süresini etkilemiyor. Apple’ın Türkiye İnternet mağazasında Mac bilgisayar donanımı da kişiye özel yapılabiliyor. Kullanıcılar istedikleri özelliklere göre seçeneklerini değiştirebiliyor.

İstanbul Apple Store Türkiye Mağazası Zorlu Center Nasıl Gidilir ? 

Adres: Zorlu Center 34340 – Beşiktaş / İstanbul

Nasıl Gidilir?: Metrobüs Zincilikuyu durağından ve metro bağlantılarının bulunduğu bu tünelden zorlu center’e ulaşabilirsiniz. Levazım ve Zincirlikuyu’ya giden tüm toplu taşıma araçları ile de ulaşabilirsiniz.

Araç İle: Avrupa yakasından geliyorsanız E5 üzerinden Boğaza doğru ilerleyin, köprüye gelmeden hemen önce Zincirlikuyu sapağından girin ve Plaza otelin önündeki kavşaktan levent tarafına dönün hemen karşınıza çıkacaktın.

Anadolu yakasından geliyorsanız köprünün çıkışına doğru beşiktaş Zincirlikuyu sapağından girin, levent’e doğru veya levazım yolundan girerek ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *