24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Ataköy Marina Nossa Costa

İstanbul Ataköy Marina Nossa Costa

İstanbul Ataköy Marina Nossa Costa Nerede ?

Nossa Costa, Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı, Altın Çıpa Ödüllü Marinası’nda, İstanbul’un merkezinde fakat karmaşasından uzak deniz ve iyot kokusunu en derin hissedeceğiniz bir konuma sahiptir. Denizin üzerinde 360 derece, deniz ile iç içe mükemmel bir manzaraya sahip, havuz başı, alakart restaurantı ve Sahil Cafesi bulunmaktadır. 150 kişiden 750 kişiye kadar farklı organizasyonlara ev sahipliği de yapabilmektedir.

Sahil Cafe, Nargile

Deniz ile iç içe mükemmel bir manzaraya sahip Nossa Costa’da nargile serviside vardır. Bunun yanı sıra, alkollü-alkolsüz içecekleri ve zengin menüsüyle bir çok seçenek imkanı sunuyor.

İstanbul Ataköy Marina Nossa Costa Kahvaltı & Brunch Keyfi

Nossa Costa, mutfakta konusunda uzman şefleri, yenilenen şık iç dekorasyonu, rafine lezzetleriyle Avrupa yakasının vazgeçilmez restoranlarından biri. Güne güzel başlamanın en iyi yolu kahvaltıdır. Hele de bu kahvaltıyı sevdiklerinizle beraber yapıyorsanız keyfinize diyecek olmaz. Türkiye’nin ilk Altın Çıpa ödüllü marinası Ataköy Marina’nın bir yarımada şeklindeki konumunun sunduğu 360 derece manzarası ve taptaze ürünleriyle en nezih restoranlarından biri olan Nossa Costa sizi kahvaltı & brunch keyfine davet ediyor!.

Kahvaltı Menüsü:

Söğüş Domates ve Salatalık, Beyaz Peynir, Van Otlu Peynir, Antep Peynir, Hellim Peynir, Örgülü Peynir, Siyah Zeytin,Yeşil Zeytin, 2 çeşit Reçel, Tavuk Jambon, Salam, Bal Tereyağı, Kaymak

Sıcaklar Omlet Çeşitleri (Sucuklu, Kaşarlı Omlet) veya Sahanda Yumurta Menemen

Pastane Ürünleri Açma, Poğaça, Simit,Tepsi Böreği

Meyve Limitsiz Çay, Limitsiz Kahve ve Limitsiz Konsantre Meyve Suları

İstanbul Ataköy Marina Nossa Costa Konser

Ataköy Marina’da denizin ortasındaki benzersiz konumuyla, konuklarına iddialı eğlenceler sunan Nossa Costa, dev bir sahne ve barkovizyonlar eşliğinde açık havada gerçekleştirilen konserleriyle misafirlerine keyifli anlar yaşatıyor. Düzenlenen konserler ile birbirinden ünlü sanatçılar siz misafirlerimize unutulmayacak keyifli anlar yaşatıyor. Mekanda kurulan masa, loca ve sahne düzeniyle hem konforlu hem de rahat bir izleme olanağı sağlanıyor.

İstanbul Ataköy Marina Nossa Costa Fiyatları

Yemek Ve Cafe Menüleri: 30 – 55 TL. Arasında.

Kahvaltı Fiyatı: 40 TL.

İçecekler: 15 – 50 TL. Arasında.

İstanbul Ataköy Marina Nossa Costa’ya Nasıl Gidilir ?

Adres: Ataköy Marina Sahil Yolu Ataköy, Bakırköy / İstanbul

Nerede Nasıl Gidilir?: Ulaşımı çok kolay olmakla birlikte Toyzz Shop Ataköy Plus AVM hemen aşağısında bulunmakta. Sahil yolunu seçtiğinizde her iki yönden de ulaşmak mümkün.

 

 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *