24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Babalu Aktif Eğlence Parkı

İstanbul Babalu Aktif Eğlence Parkı

İstanbul Babalu Aktif Eğlence Parkı Nerede ?

Babalu park 1.350 metrekarelik bir alana kurulmuş olan bu park, çocukların sınırsız enerjilerini diledikleri gibi kullanacakları , farklı ve değişik oyun ünitelerinin bulunduğu, geniş ve kapalı bir oyun eğlence merkezidir. Oyun üniteleri Almanya ‘dan ithal edilip ,sağlığa zarar vermeyecek bütün kontrolleri Avrupa standartında kabul edilmiş TÜV tarafından da onaylanmıştır.. 2-12 yaş arası her çocuğun hava şartları ne olursa olsun güvenli bir şekilde oynaması için donatılmış. Havalandırması da alerjisi olan çocuklar baz alınarak en iyi şekilde yapılmış.

Babalu park her ne kadar çocuk parkı olup çocuklara hitap etse de, biz ailelerin de çok rahat ettikleri bir park. Çocuklar oynayıp eğlenirken biz anne babalar da onların güvenli bir şekilde oynamasının rahatlığıyla oturup onların nasıl eğlendiğiniz izleyebilir,çayınızı kahvenizi yudumlayarak eşiniz dostunuzla sohbet edebilir ya da kablosuz internetiyle zaman geçirebilir, kitap ve gazete okuyabilirsiniz.

Çocuklar hep oynamak , zıplamak ,eğlenmek isterler ancak anne babalar da peşlerinde koşturmaktan yoruldukları için arada dinlenip rahat etmeye zamanları olsun isterler ,işte bu noktada bu park sesimizi duymuş olmalı ki tam bunu gerçekleştiriyor. Yemek sorununu da en güzelinden düşünmüşler, kafeteryasında sağlıklı lezzetli ev ürünlerini gayet makul fiyatlarla alıp hem çocuğunuz hem siz gönül rahatlığıyla yiyebilir, çocuklar kaldığı yerden oyuna devam edebilirler.

Oyun alanındaki ünitelerden bazıları ; 1.500 metre demirden kurulmuş Üç Katlı Oyun Kulesi nde üç kaydırak , top havuzları , tüneller ve top tabancaları bulunuyor . Dört araçlık Go-Kart pisti , Beşli Trambolin, Volkanik tırmanma dağı , zıplama kulesi , rodeo ve airhocker masası gibi daha onlarca olun üniteleri çocukların hem zeka hem bedensel gelişimine katkıda bulunmak için sizleri bekliyor. Parka giriş yetişkinler için ücretsiz , çocuklara da sadece giriş ücreti alınıyor ve içinde gün boyu sınırsız eğlence başlıyor . Sabah gelip kapanana kadar bile durabilirsiniz.

İstanbul Babalu Aktif Eğlence Parkı Girişi Ücretleri ? 

Hafta içi

2-12 yaş: 20 TL (sınırsız)

Aktif tarifesi: 12 TL (1 Saat)

Ay ışığı tarifesi: Hafta içinde son iki saat her çocuk için sadece: 12 TL

Hafta sonu

2-12 yaş: 20 TL (iki saat için)

Jeton: 1,5 TL (iki saat için)

Kart Üyeliği

2-12 Yaş İçin: 1 aylık üyelik: 105 TL

3 aylık üyelik: 220 TL

6 aylık üyelik: 420 TL

İstanbul Babalu Aktif Eğlence Parkı Ziyaret Saatleri ?

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe: 10:00 – 20:00

Cuma: 10:00 – 22:00

Cumartesi, Pazar: 10:00 – 22:00

Tatil ve bayramlarda: 12:00 – 22:00

İstanbul Babalu Aktif Eğlence Parkı’na Nasıl Gidilir ? 

Açık Adres: Mimar Sinan Caddesi Arterium 2. Bölüm No: 13/A – Arterium Alışveriş Caddesi – Başakşehir /İstanbul

Toplu Taşıma ile Parka Ulaşım: 78ZB Zeytinburnu, 89C Taksim, 98 Bakırköy, 146M Mecidiyeköy, 146B Eminönü Ayrıca Şirinevler, Sefaköy ve Yenibosna’dan parka ulaşan minibüs hatları bulunmaktadır

Arabayla Ulaşım: Tem Yolu`ndan (her iki yönden): İkitelli sapağıdan çıktıktan sonra önünüze gelen Bankalar Caddesi`nde Başakşehir 1. 2. Etap levhasını takip ederken, levhalar sizi bir alt geçide kadar getirecek ve alt geçidin bitimindeki ışıkklardan sağa doğru devam ettiğinizde Arterium Alışveriş Caddesi`ne ve Babalu Park`a ulasacaksiniz. E5`den: Basın Ekspres yolundan Başakşehir – İkitelli yönüne doğru devam ederek çıkacağınız bankalar caddesi`nde Başakşehir 1.2. Etap levhalarini takip ederken, levhalar sizi bir alt geçide getirecek ve alt geçidin bitimindeki ışıklardan sağa doğru devam ettiğinizde Arterium Alışveriş Caddesi`ne ve Babalu Park`a ulaşacaksınız.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *