24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Bostancı Lunapark

İstanbul Bostancı Lunapark

İstanbul Bostancı Lunapark Nerede ? 

Bostancı Gösteri Merkezini hemen yanında kurulu olan bu park 30 yılı aşkın süredir İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor. Burası asla eskimeyen bir yer. Sürekli yeniliyor kendini, sürekli daha ilgi çekici daha vazgeçilmez hale geliyor. Her yaşa hitap eden bir çok oyuncağı içerisinde bulunduran parkta, atlıkarınca, zincir, uçak, çarpışan araba, ahtapot, korku tüneli, star fire, gondol ve çocuk treni ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Mutlaka fırsat yaratıp gitmeli insan. Çocukları anlamak bazen de kendi çocukluğumuza dönmek için..

İstanbul Bostancı Lunapark Tanıtım Yazısı

Luna Lunapark, 1983 yılında Ümit-Savaş CELASUN kardeşler tarafından Limited Şirket olarak kurulmuş ve İstanbul Anadolu yakasında Bostancı Lunapark adı ile bu şirkete bağlı ilk yerleşik Lunaparkını açmıştır. CELASUN Ailesinin 1940 senesine dayanan Lunapark geçmişi, Luna Lunapark’ın gerek kalite gerekse yenilikçilik anlamında büyümesinde büyük rol oynamıştır.

Bünyesinde bulundurduğu tüm oyuncakların İtalyan yapımı oluşu BOSTANCI LUNAPARK’ın ve CELASUN adının güven teşkil etmesini sağlamıştır. 2008 senesinde “Anonim Şirket” olarak yeni dönemine geçen Luna Lunapark, 2010 senesi itibarıyla Bostancı Lunapark’ının yanı sıra Çekmeköy/Taşdelen Lunaparkını da hizmete sunmuştur.

İstanbul Bostancı Lunapark Bilet Fiyatları ?

Biletler: 5 Tl.

Jetonlu makınalar ise: 2 Tl. dir.

İstanbul Bostancı Lunapark’a Nasıl Gidilir ? 

Nasıl Gidilir?: Toplu taşıma ile; Bostancı istikametindeki otobüsler ve minibüsler ile kolaylıkla bulabileceğiniz, minibüs yolu üzerinde Bostancı son durakta sol tarafta bulabilirsiniz.

Araç ile; gidecekseniz sahil yolu Bostancı sapağından girdiğinizde yol sizi Lunaparkın önüne kadar götürecektir.

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *