24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Cankurtaran Sosyal Tesisleri

İstanbul Cankurtaran Sosyal Tesisleri

İstanbul Cankurtaran Sosyal Tesisleri Nerede ?

İstanbul deyince ilk akla gelen, İstanbul’u İstanbul yapan Tarihi Yarımada Fatih. Fatih’in en güzel köşelerinden birinde, tarih ve doğayla iç içe Fatih Belediyesi Cankurtaran Sosyal Tesisleri. Harikulade deniz ve boğaz manzaralı tesisimiz, zengin menüsü, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ile tüm İstanbullulara hizmet vermektedir.

Tarihi mimarisi, ücretsiz otoparkı, çay bahçesi ve çocuk parkıyla çay keyfinize ayrı bir tat katmaktadır. Deniz manzaralı kışlık 180, yazlık 120 kişilik iki alakart salonu olan tesisimizde, gün batımında zengin menümüzle buluşmaya siz İstanbulluları davet ediyoruz. Tarihin her döneminde, İstanbul’un sultanlarının, krallarının ev sahipliğini yapan bu güzide köşe, İstanbul’un gerçek sahipleri olan siz değerli hemşerilerimizi ağırlamayı bekliyor.

Sabah kahvaltısıyla güne zinde başlamak için 08:30’da haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Zengin menüsünde siz İstanbullulara balık, et, ızgaralar, spesyal yemekler, zeytin yağlı çeşitleri, nefis künefesi ve tatlı çeşitleriyle gün içerisinde stres ve yorgunluğunuzu atmak için sizleri bekliyor.

İstanbul Cankurtaran Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatları

Kuver 1.00 TL

Kahvaltı Tabağı 10.00 TL

Omlet Çeşitleri 5.00 TL

Menemen 5.00 TL

Sucuklu Yumurta 7.00 TL

İstanbul Cankurtaran Sosyal Tesisleri Yemek Fiyatları

Paçanga Böreği 4.00 TL Karides 10.00 TL Kalamar 10.00 TL Patates Tava 4.00 TL Mantar Gretine 6.00 TL Pilav 3.00 TL Soya Soslu Piliç 9.50 TL Topkapı Kebabı 11.00 TL Piliç Şinitzel 9.50 TL

Künefe 6.00 TL Sütlaç 4.50 TL Baklava 5.00 TL Kadayıf 5.00 TL Dondurma 6.00 TL

Mevsim Meyvaları 5.00 TL Kabak Tatlısı 5.00 TL Ayva Tatlısı 5.50 TL Kaymak İlave 2.00 TL Sıcak Helva 8.00 TL Sıcak Kek 7.50 TL

İstanbul Cankurtaran Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir ?

Adres: Ahırkapı İskele sokak No: 1 Cankurtaran, Fatih, İstanbul

Araç İle: Cankurtaran Sosyal Tesisleri, “Eminönü’nden -> Bakırköy’e” ulaşan Sahil Yolu üzerindedir. Karşıdan gelen misafirlerimiz, Boğaz Köprüsü’nü geçerek Galata Köprüsü vasıtası ile Tarihi Yarımada’ya geldikten sonra Sahil Yolu’nu takip ederek ulaşabilirler. Ayrıca Harem’den kalkan Arabalı Vapur ile kolayca Sarayburnu’na gelinebilir.

Tramvay İle: Cankurtaran Sosyal Tesisleri’ne, Sultanahmet Tramvay durağında inerek kolayca ulaşabilirsiniz. Öncelikle Divanyolu’ndan 300m yürüyerek Ayasofya Müzesi’nin önüne gelin. Ardından sola dönerek 150m ilerdeki Topkapı Sarayı girişi ve III. Ahmet Çeşmesi’ne gelin. Cankurtaran Sosyal Tesisleri buradan aşağıya inen İshak Paşa Caddesi üzerinde 400m ilerdedir. Cankurtaran Tren İstasyonu ile komşudur. Tren yolu geçidinden geçer geçmez solda tesislerini göreceksiniz.

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *