24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Dilek Restaurant & Cafe

İstanbul Dilek Restaurant & Cafe

İstanbul Dilek Restaurant & Cafe Nerede ? 

Dilek Restaurat & Cafe İstanbul’da on dört elit noktada hizmet vermektedir. Mekanda her geçen gün ürün çeşidi artmakta, profesyonel ekip üyeleriyle konuklarını beklemektedir. Ürünler merkezi üretim birimlerinde yapılamakta ve şubelere sevk edilmektedir. İstanbul’da bir çok semtte hizmet veren Dilek, doğum günlerinde, arkadaş görüşmelerinde, iş toplantılarında tercih edilebilecek nitelikte. Dilek Restaurat & Cafe’de üretilen ürünlerde kullanılan hammaddelerin hepsi Gıda Mühendislerinin kontrolünde seçilmektedir. Ayrıca Gıda üretim ruhsatı olmayan firmalarla çalışılmamaktadır.

Dilek Restaurat & Cafe’de müsteri değil konuk anlayışı güdülerek sizlere çok daha sıcak davranılmakta, hizmet kalitesi her geçen gün biraz daha gelişmektedir.

Dilek Restaurat & Cafe’de ne Yenir ?

Dilek Restaurant & Cafe müşterileri için hazırladığı ürünleri, kaliteden ödün vermeden üretmekte ve dikkatli adımlarla çalışmalarını sürekli güncellemektedir. Mekanda yiyebileceğiniz menüleri aşağıda listeledik.

İstanbul Dilek Restaurant & Cafe’ye Nasıl Gidilir ? 

Açık Adres: İstiklal Caddesi No:179 Beyoğlu/İSTANBUL

 

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *