24/7 İletişim +905437872917
İstanbul El Rio Motel Ağva

İstanbul El Rio Motel Ağva

İstanbul El Rio Motel Ağva Nerede ?

El Rio Motel, yeşil ve mavinin buluştuğu İstanbul’a en yakın cennet Ağva’da sakin ve huzurlu yapısı, şık odaları ile sizi bekliyor. Yaz Kış konseptine ait rahat yatakları, doğallığı ön planda tutan dekorasyonu ile sizlere konforu ve şıklığı sunan odalarda yirmi dört saat merkezi ısınma ve her daim sıcak suyun bulunduğu bu motel de güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Neler yapabilirsiniz; Göksu nehrinin berrak sularında yüzebilir, motel’e ait dağ bisikletleri, deniz bisikletleri ve kanolardan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Nehirde yapacağınız bir tekne gezintisi size aradığınız huzuru verecektir. Dinlenmeniz için ise nehir kenarındaki iskelemizde bulunan şezlonglara ya da minderlere uzanabilir ya da bahçesindeki hamaklara yatabilirsiniz.

Kahvaltı: Zengin bir menüden oluşan kahvaltınızı 20 kişilik kapalı ya da 40 kişilik iskele restaurantın’da yapabilirsonuz.

Oda Özellikleri

24 saat sıcak su

Uydu kanalları

Ücretsiz internet hattı

220/110 Volt elektrik hattı

24 saat merkezi ısıtma

Saç kururtma makinası

İstanbul El Rio Motel Fiyatları

Hafta İçi Standart Odalarda Gecelik Konaklama ve Kahvaltı 149TL

Hafta İçi Bungolow Odalarda Gecelik Konaklama ve Kahvaltı 179TL

Hafta Sonu Cuma, Cumartesi 2 Gece Konaklama ve Kahvaltı 399TL

İstanbul El Rio Motel Ağva’ya Nasıl Gidilir ?

Adres: Eski Şile Yolu No:1 Ağva – İstanbul

Nasıl Gidilir?: Avrupa yakasından geliyorsanız Şile otoban yolunu takip edin Alemdağ yada dudullu yoluna gireceksiniz hiç sapmadan bu yolu takip edin Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’nü 1-2km geçtikten sonra biraz ilerde şehir merkezine saparak el rio motel’ine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *