24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Florya Flyinn AVM

İstanbul Florya Flyinn AVM

İstanbul Florya Flyinn AVM Nerede ?

Bizim işimiz Pek AVM Tanıtmak değildir ama burayı ayrıcalıklı kılan bir şey var oda size çok yakın olan uçakların bir bir gidişlerini ve kalkışlarını izlemek. Başta kulağa basit gibi gelse de bir cafe’ye oturup bu keyfili manzarayı izlediğinizde hiçte öyle olmadığını kısa bir süre içerisinde anlıyorsunuz.. Bu keyifli ve farklı mekanı sizlerle paylaşmak istedik. Burası için çektiğimiz herhangi bir resmimiz olmadığından sizlerle internetten bulduğumuz kısıtlı sayıda olan bir kaç resimle başbaşa bırakıyoruz.. Yolunuz florya’ya düşerse mutlaka uğramanız gereken bir yer.

Ücretleri Neler; İçerisinde Burgerking gibi bilindik fast-food yerleri bulunduğundan pek şaşırtıcı rakamlara sahip değil ama bir şeyler içmek isterseniz kişi başı 8tl. gözden çıkarmanız gerekir

İstanbul Florya Flyinn AVM’ye Nasıl Gidilir ?

Adres: Harman S. N:48 Şenlik M. Florya – Bakırköy

Yenibosnadan 73t binebilirsiniz. Yenibosna metro-florya otobüs hattı. * Bakırköy’den Trenle floryaya gelip oradan minibüsle de gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *