24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Göksu Marine Restaurant

İstanbul Göksu Marine Restaurant

İstanbul Göksu Marine Restaurant Nerede ? 

Göksu Kıyısını sevenlerdenseniz sevilemeyecek kaliteli mekanlardan ilkini sizler için tanıtmak istedik. İlk öce şunu tam anlamıyla açıklık getirelim Göksu kıyısına gittiğimiz de ne bekliyoruz? Huzur, güzel bir yemek, canlı müzik, hoş bir meze? Bu saydıklarımızın hepsi bir mekanda toplanıyorsa o zaman bizce gidilecek yerlerden bir tanesi. Son zamanlar mekanın biraz şımardığına dair dedikodular kulağımıza gelmiş olsa da uzun geçmişi olan böyle nezih bir Restaurant’ın her zaman kalitesini koruyacağına inanıyoruz.Göksu Marine Restaurant sadece yemek hizmeti vermemekle beraber sabah kahvaltılarınıza da eşlik ediyor. Son derece zengin bir kahvaltı menüsüne sahip. Her Cuma canlı müzik ve İş Yemeği, Doğum Günü, İftar, Yılbaşı gibi özel günlerde de hizmet veren bu mekanın açık otoparkı da mevcut. Konuyu daha fazla uzatmadan sizleri mekanın genel bilgileriyle başbaşa bırakıyoruz.

İstanbul Göksu Marine Restaurant Hakkında

Göksu Marine Restaurant İstanbul’un seçkin mekanlarından ‘Göksu Marine Restaurant; Türk ve dünya mutfağından sunduğu lezzetleri, kapalı mekanda bir tekneyi andıran çok özel dekorasyonu, bahçesinde rengarenk mevsim çiçekleri, canlı müzik etkinlikleri, fasıllı sandal sefaları, güler yüzlü personeli ile verdiği hizmet anlayışıyla, misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. Göksu Deresi’nin muhteşem manzarası eşliğindeki Göksu Marine Restaurant & Cafe’nin; tekneyi andıran dekorasyonuyla kapalı mekanında 110 kişi,Göksu Deresi kenarına usulca yaklaşmış olan asırlık ağaçlar ve rengarenk mevsim çiçekleri içerisindeki bahçesinde ise, oturma düzeninde 150 kişi, kokteyl düzeninde 500 kişi ağırlama kapasitesi bulunuyor. Kapalı mekandaki restoranın duvarlarında, Pir-i Reis ve eski deniz haritaları yer alırken, dekorasyonda tarihi gemilerden çıkan antikalar kullanıldı. 3 bölümden oluşan kapalı salon 90 kişi kapasitelidir ve 15 kişilik şömine önü bulunmaktadır.Şömine etrafındaki deri koltuklarda, kendinizi çok özel ve huzurlu bir atmosferde hissedeceksiniz. Restoranın menüsünde, Türk ve dünya mutfağından çok özel lezzetler ve günlük olta balığı bulunuyor. Mekanın önünde büyük bir iskele olduğu için özel tekneler ile gelmek mümkün. Aynı zamanda, isteyenler, transfer teknesiyle alınabiliyor..

Kahvaltı Menüsü: Siyah zeytin, yeşil zeytin, kalamata zeytin, reçel, marmelat, bal, köy tereyağı (Kemerburgaz), köy kaymağı (Kemerburgaz), Ayvalık zeytinyağı çemeni ile birlikte, muhammara, peynir çeşitleri; klasik beyaz peynir, eski kaşar, tulum peyniri, çökelek (biberli, yumurtalı ve sade), Ege usulü patates salatası, domates, salatalık söğüş, yeşillik tabağı, sıcak çeşitleri; ızgarada sucuk, ızgarada Hellim, cici popa, su böreği, ekmek çeşitleri; beyaz ve kepekli ekmek, simit ve sınırsız çay.

İstanbul Göksu Marine Restaurant Kahvaltı Fiyatları ? 

Kahvaltı Fiyatı: 30 TL. dir.

İstanbul Göksu Marine Restaurant’a Nasıl Gidilir ?

Açık Adres: Körfez Caddesi Kızılserçe Sokak. No: 20 Anadoluhisarı – Beykoz / İstanbul

Nasıl Gidilir?: Beykoz ilçesinin bir semti olan Anadoluhisarı’na İstanbul’un her yerinden ulaşım mümkündür.

Anadolu yakasından; Üsküdar meydanından kalkan dolmuş ve otobüslerle,

Avrupa yakasından; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü veya deniz yolunu kullanarak şehir hatları vapurları ile Anadoluhisarı’na ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *