24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Green House Garden Park

İstanbul Green House Garden Park

İstanbul Green House Garden Park  Nerede ?

Green House Garden Park İstanbul’a çok yakın olması ile birlikte bütün ana ulaşım yerlerine maksimum 30 dakikalık mesafede olmasıyla hem ulaşım olarak hem doğal güzellik olarak tatilinizi güzel geçirmeye başlayabileceğiniz bir tesis. Polonezköy İstanbul’a yakınlığı ile bilinir fakat çok uzak bu uzaklık büyük şehrin stresinden ve gürültüsünden uzak olduğu için tesis bu anlamda misafirlerine huzurlu bir tatil vaat ediyor yaz aylarının doyumsuz sıcaklığı ve güzelliğinde havuz keyfi sürebilir, piknik yapabilir, birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerle gününüzü tatlandırabilir. Paintball, Futbol, Voleybol, Ata Binmek gibi çeşitleri spor faaliyetlerini tesiste yapabilirsiniz. Yeşilin Gökyüzü ile buluştuğu doğal ve huzurlu bir ortamda sevdiklerinizle güzel bir gün, keyifli bir akşam ya da özel bir kutlama yaşamak için eşsiz bir mekan.

Tesis Kır Düğünü yapılabilecek güzel bir atmosfere sahip ve bunun yanı sıra çeşitli organizasyonlarla da siz değerli misafirlerine kalite zaman geçirmek için oluşturdukları güler yüzlü ve profesyonel çalışanları ile hizmet vermektedir.

İstanbul Green House Garden Park Fiyatları

Fiyat Listesi (2 kişilik Odalar)

Hafta İçi Oda Fiyatı : 100 TL (Havuz Dahil Değildir)

Hafta İçi Oda + Kahvaltı : 200 TL (Havuz Dahil Değildir)

Hafta İçi Yarım Pansiyon : 250 TL (Havuz Dahildir)

Hafta Sonu Yarım Pansiyon : 340 TL (Havuz Dahildir)

Havuz Giriş Ücretleri

Hafta İçi Kişi Başı : 30 TL.

Hafta Sonu Kişi Başı : 60 TL.

İstanbul Green House Garden Park’a Nasıl Gidilir ?

Adres : Cumhuriyet Köy – Polonezköy / Beykoz / İstanbul

Avrupa Yakasından gidenler için F.S.M köprüsünü geçince Kavacık Sapağından Çıkılarak Acarlar Sitesi Önünden Polonez köy yolu takip edilir ve Polonez köy ün 6 km İlerisi Cumhuriyet Köye ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakasından gidenler için Şile otobanından gelirken Taşdelen sapağından çıkılarak Alemdağ ulaşıp oradan Reşadiye istikametine giderken 5 Km Sonra Cumhuriyet Köye ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *