24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Güzelcehisar Cafe Restaurant

İstanbul Güzelcehisar Cafe Restaurant

İstanbul Güzelcehisar Cafe Restaurant Nerede ?

Güzelcehisar Cafe Restaurant Manzarası ile gönülleri fethediyor, geri kalan fon oluyor sadece. Gerçekten İstanbul’da bulunması güç enfes manzaralardan birine sahip, manzaraya şöyle bir baktığınızda Karşıda Rumeli Hisarı, sağınızda Fatih Sultan Mehmet Köprüsü solunuzda Boğaziçi köprüsü ve ayaklarınızın altında boğaz. Geceleri ise daha da bir güzel. Yemekleri idare eder diyebiliriz ama genelde çay, kahve veyahut sabah kahvaltısı için tercih sebebi olabiliyor.Tabi Güzelcehisar Restaurant sadece bu hizmetleri vermiyor, iftar menüsünden tutunda nargile hizmetine kadar geniş bir yelpazesi var. Vale hizmeti ve Ücretsiz otoparkı da mevcut. Otağtepe de olan bu güzel mekana gündüz gelirseniz mutlaka Otağtepe Parkına da uğramanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İstanbul Gülcehisar’ın Kendi Kaleminden;

Güzelcehisar Cafe Restaurant Anadoluhisarı’nın sırtlarında, Boğazın bir göl güzelliğinde izlendigi, tarihi Rumelihisarı ve Anadoluhisarı kalelerini selamlayan Otağtepede yeşili ve maviyi sizin için bir araya getiriyor. Yaklaşık 6 dönüm içerisinde yer alan tesisimizde açık alanda 300, kapalı alanda 200 misafir ağırlanabiliyor.Ayrıca nargile içmek ve tavla oynamak isteyen misafirler için açık alanda 100,kapalı alanda 50 misafir ağırlanabilecek ayrı yerimiz bulunuyor. Tabii bu arada küçük misafirlerini de unutmuyor.. Tesisimizde bulunan ve yazin açık alanda kullanılabilen minipark, onlar eğlenirken, sizin de boğaz manzarasının keyfini çıkarmanızı sağlıyor.Güzelcehisar’da hafta içi her gün sabah 09.00 ile akşam 24.00 arası alakart hizmet veriliyor. Cumartesi ve pazar günleri ise saat 09.00 ile 14.00 arası açık büfe brunch veriliyor ve brunch bitiminden sonra alakart hizmet vermeye devam ediyor. Sizlerde boğazda gizli bu cennet bahçesini görmek, buradaki güzellikler yaşamak istiyorsanız, dümeni Otağtepeye doğru kırın ve kendinizi muhteşem bir boğaz manzarasının ve doganın kollarına bırakın…

İstanbul Güzelcehisar Cafe Restaurant  Kahvaltıda Neler var?

Sınırsız çay, kahve, envai çeşit peynir, zeytini, sütlüsünden şerbetlisine, tatlıları, mevsim meyveleri, sıcaklar masası olan ayrı masada omletler, yumurtalı ekmekler, kroketler vb. zengin bir sofra sizleri bekliyor olacak.

İstanbul Güzelcehisar Cafe Restaurant Yemek & Kahvaltı Fiyatları?

Yemek İçme Fiyatı Kişi başı: 55 – 75 TL dir.

Açık büfe Kahvaltısı Kişi başı: 40-45 TL. dir.

İstanbul Güzelcehisar Cafe Restaurant’a Nasıl Gidilir ?

Adres: OtağTepe – Mutezem Çk. No:1, Kavacık / İstanbul – Anadolu

Nasıl Gidilir?: Güzelcehisarı Otağtepe’nin de tepesinde bir yer. Otobüsle ulaşım imkanı maalesef yok. Ya taksiyle ya da kendi özel arabanızla gitmeniz gerekiyor. Büyük bir tepeyi tırmanacaksınız. Aracınız ile gidecekseniz Sarıyer Rumelihisarı tabelarını takip edin buradan Setüstü sk.’dan yada otoğtepe cd. girdiğinizde yol sizi yamacın başına getirecek. Detaylı bilgi için yol haritasına bakınız.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *