24/7 İletişim +905437872917
İstanbul iBB Florya Sosyal Tesisleri

İstanbul iBB Florya Sosyal Tesisleri

İstanbul iBB Florya Sosyal Tesisleri Nerede ? 

Florya Sosyal Tesisinde; dingin ve huzurlu bir ortamda şehrin stresin kurtulup rahat bir nefes almak ve ailece güzel bir gün geçirmek mümkün. İstanbullunun huzura açılan kapısı olan Florya Sosyal Tesisleri; modern mimarisiyle göz kamaştıran restaurant bölümü, hemen karşı tarafta deniz manzarası eşliğinde çay ve kahvenizi yudumlayarak gezintiyi taçlandırabileceğiniz “Şahin Tepesi”, her türlü düğün ve davet gibi organizasyonların yapılabildiği kapalı ve açık salonları, geniş gezi parkurları, deniz kıyısı boyunca yer alan yaya yolları, yürüyüş ve spor alanları ile sınırsız hizmet sunuyor.

Florya Şahin Tepesi

Florya sosyal tesisin hemen yanında bulunan mükemmel deniz manzarası olan eşsiz bir yer. Yalnız uyarmak isteriz ki hafta sonları bazen çok kalabalık olabiliyor.

İstanbul iBB Florya Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatı

Sosyal Tesislerimizin klasik kahvaltı tabağında dört çeşitten oluşan örgü peyniri, dil peyniri, beyaz peynir ve kaşar peyniri, tavuk ve dana jambon ile zeytin, bal, tereyağı ve reçel bulunuyor.

Fiyatları gayet ucuz olmakla birlikte ortalama bir kahvaltı kişi başı 10tl ile 25tl. arası değişmektedir.

İstanbul iBB Florya Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir ? 

Açık adres: Abdülezel Paşa caddesi Kadir Has Üniversitesi Karşısı

 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *