24/7 İletişim +90 546 656 35 88
İstanbul Kale Çay Bahçesi

İstanbul Kale Çay Bahçesi

İstanbul Kale Çay Bahçesi Nerede ?

Deniz manzarası eşliğinde kahvaltı keyfi eşsizdir elbette, hele de bunu arkadaşlarınızla beraber yapıyorsanız. Samimi sıcak kanlı çalışanları, piknik havasındaki kareli masa örtüleri doğanın temiz deniz kokusuyla birleşince farkı bir havaya bürüyorsunuz. Böyle bir mekanda genelde kahvaltı tercih etmenizi öneririz, damak tadınıza göre değişkenlik gösterse de burada yemek adına da bir şeyler bulabilirsiniz.

İstanbul Kale Çay Bahçesinde Kahvaltı ?

Kahvaltısı doyurucu, ama ne beklediğinize göre durum değişiyor. Klasik kahvaltısından bir brunch performansı beklememenizi öneririm.

İstanbul Kale Çay Bahçesi Kahvaltı Fiyatları

Çay: 3Tl.

Kahvaltı Tabağı: 20Tl.

Serpme Kahvaltı Fiyatı: 30Tl. (Sınırsız çay)

İstanbul Kale Çay Bahçesi’ne Nasıl Gidilir ? 

Açık Adres: Yahya Kemal Cad. No: 36 34470 Rumelihisarı / Sarıyer / İstanbul

Nasıl Gidilir?: Bulunduğunuz yerden kavacığa geldikten sonra 15a (kavacık-anadolu kavağı) hattı iett otobüsü ile. Avrupa yakasından Mecidiyeköy’ den kalkan 121a mecidiyeköy beykoz iett hattı ile. Vapur ile Üsküdar’a geldikten sonra Beykoz otobüslerine binerek, Sarıyer’den Anadolu kavağı vapuruna binerek. Anadolu yakasından ise bir çok toplu taşıma aracı ile Beykoz’a veya Kavacık’a gelerek Anadolu kavağına ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *