24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Karçma Kriha Restaurant

İstanbul Karçma Kriha Restaurant

İstanbul Karçma Kriha Restaurant Nerede ?

Karçma Kriha Restaurant Polonya’nın Klasik çizgilerini yansıtan işletme, Şarap Evi, Köy Evi, Minik Cafe ve Pötisserri ve Restoran bölümleriyle siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Doğu ve Kuzey Avrupa mutfağı ile hizmet veren işletmede Ördek, hindi, tavşan, tavuk, dana ve kuzu sunumu ve yöresel mantarlarıyla süslenmiş güzel bir menü’ye sahip bir işletmedir. Çok sıcak bir ortam bir o kadar da huzur verici, yemekleri güzel ve fiyatları Polonezköy ortalamasına göre uygun.

Şarap Evi bölümü: İş ve Özel yemeklere Tahsil Edilebilmekte, Yerli, Yabancı ve Özel kavları ile siz değerli misafirlerine rahat ve akustik bir zaman geçirme fırsatı vermektedir.

Minik Cafe ve Pötiserri: Açık ve kapalı alandan oluşan cafe Ana binanın ön tarafına yapılmış olup daha çok yoldan geçenlere hitap eden Çay, kahve ve bir çok meşrubat çeşitlerinin sunumu yapılırken yanında ev yapımı kekler, kurabiyeler, krepler, tartlar ve minik sandviçler ve kuplar ikram edilmektedir. Restoran Bölümü: Kapalı ve açık alandan oluşan restoran tüm organizasyonlarınıza ve Kır düğünlerine uygun olan yapısı ile de siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Günün Çorbası ve Borch Çorbası ile Başlayan menü’de

İştah Açıcılar; Peynir Tabağı, Şarküteri Tabağı, Zeytin Kaseleri, Baharatlı Zeytinyğı Kaseleri, Polonezköy Turşuları, Ordövr Tabağı ve Zeytinyağlı tabağıdır. Mezeler; Çerkez Tavuğu, Tarama, Cacık, Boşnak Turşusu, Rus salatası, Pancar Turşusu, Elmalı Kereviz Salatası (Mayonezli), 3 Renkli Biber Borani, Tahinli Köz Biber, Cevizli Peynir, Ançüez Mezesi, Zeytin Salatası Cevizli, Lahana Dolması, Pazı Dolması, Alman Salatası.

Zeytinyağlılar; Üç Biberli Taze Fasulye, Mevsim Sebzeleri İle Oluşturulan Zeytinyağlılar ve Enginar.

Salatalar; 4 Mevsim Salatası, Havuç Salatası, Yeşil Bahçe Salatası, Kırmızı Lahana Salatası, Sezar Salatası, Continental Salata, Sıcak Steak Salata, Ilık Cevizli Tulum Peyniri Salatası, Tuna Salatası Kekikli Tavuk Salatası.

Ara Sıcaklar; Sebzeli Krep, Arnavut Ciğeri, Peynir Pane, Kır mantarı Güveç, Patlıcan Biber Tava, Kıtır Tabak, Cimi Canga Börek, Karçma Börek (Sebze ve Et Soya Soslu), Asma Yaprağında Hellim.

Mangal Çeşitleri; Kuzu Pirzola, Kuzu Şiş, Biftek, Bonfile, Piliç Izgara, Karışık Sebze Izgara Üzerinde Mozarella, Madalyon Köfte, Sosis ve Sucuk Izgara, Karışık Izgara.

Tatlılar; Flambe Çeşitleri (Elma, Muz, Ayva, Armut), Polonez Elma Tatlısı, Çikolatalı ve Meyveli (Parfe ve Krep), Tremisu, Elmalı Pay, Dondurma ve Küp Meyve Salatası.

İstanbul Karçma Kriha Restaurant Fiyat Bilgisi

Kahvaltı Menüsü: 25 – 35 TL.

Yemek Fiyatları Kişi başı Ortalama: 20 – 30 TL.

İstanbul Karçma Kriha Restaurant Nasıl Gidilir ?

Adres : Beykoz Yolu No:19, Polonezköy – Beykoz / İstanbul

Nasıl Gidilir ? : Kavacık sapağından çıkılarak Acar Sitesi önünden devam ederken siteleri geçtikten sonra polonezköy tabaleları yolculuk esnasında size eşlik edicektir.

Kaç Km Uzaklıkta? : İstanbul’dan uzaklığı 32 Km, — Ankara dan uzaklığı 455 Km — Kocaeli den Uzalığı 128 km dir.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *