24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Kavaklı Lunapark

İstanbul Kavaklı Lunapark

İstanbul Kavaklı Lunapark Nerede ? 

Her yaştan ziyaretçinin uğrak yeri olan Küçükçekmecedeki Kavaklı Lunaparkı geniş alanda kurulu bir çok oyuncağı içerisinde barındırıyor. Lunaparkta Enerji dolu gençler için Discovery, Kamikaze, Crazy Dance, Gondol ve Balerin, ailecek eğlencenin tadına varmak için Elma Kurdu, Dönme Dolap, Çarpışan Oto ve Kara Tren, minik misafirleri eğlencenin doruklarına taşımak için Konvoy, Atlı Karınca, Helikopter, Elma Kurdu, Kano, Balon, ZıpZıp Trambolin, Tren, Küçük Atlı Karınca, Küçük Dönme Dolap, Küçük Gondol, Küçük Uçak ve Çocuk Sekolin bulunuyor.

KAVAKLI LUNAPARK SANAYİ olarak kullanacağınız alana göre lunapark malzemeleri siz müşterilerimizin istediği ölçüde ve ürün kataloğumuzda bulunan modeller baz alınarak uzman teknik ekibimiz tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak AB standartlarında üretilip anahtar teslimi olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Müşterilerimize tasarımların konumlandırılması veya daha önceden konumlanmış alan üzerinde çalışmakta bulunan yatırımların , daha çekici tasarımlara dönüştürülmesinde yeni fikirler önermekteyiz. Amacımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tecrübelerimize dayanarak çekici özellikte eğlencenin ön planda olduğu ve görüntüde etki yapabilecek dekoratif çözümler sunmaktır.

Satış Öncesi Danışmanlık : Müşterilerimizin memnuniyeti ve maksimum kazancı için en iyi sonucu almak amacıyla müşterimizin isteklerini dinler onları yorumlayıp varolan veya önceden görülebilen tüm yapıları inceler ve analizini yaparız.

Özel Planlar : Ürünlerimize veya mevcut olan ürünlerine özel istek ve talepleri doğrultusunda tasarımın esas detaylarına özen gösterirek aracın konumlanmasında , ölçülerinde , kurulmasında , yerleşiminde ve ayarlanmasında uygun olabilecek değişikleri yapabiliriz.

Kiralama : Belediye etkinlikleri, festivaller, üniversite bünyesindeki organizasyonlar, oteller, su parkları v.b. işletmelerde bünyemizde bulunan lunapark malzemelerini kiralayabilirler.

İstanbul Kavaklı Lunapark’a Nasıl Gidilir ?

Adres: Fatih mah. 27 Mayıs Cad. – Küçükçekmece / İstanbul

Nasıl Gidilir? Araç İle: Araç ile sahil yolu ya da E-5 ten küçükçekmece gölü istikametinde gittiğinizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Toplu Taşıma Araçları: Metrobüs ile Küçükçekmece durağında indiğinizde yaklaşık10 dakikalık yürüme mesafesinde göl manzaralı bir eğlenceye ulaşmış olacaksınız.

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *