24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Kuğulu Park Restaurant & Cafe

İstanbul Kuğulu Park Restaurant & Cafe

İstanbul Kuğulu Park Restaurant & Cafe Nerede ?

2003 Yılında İstanbul’un en sakin semtlerinden biri olan Beylikdüzü Bizimkent’de faaliyete girmiştir. Yemek salonu, Ocakbaşı, Cafe bölümü, Aile okey salonu , Çay bahçesi ve Maç izlemek için stadyum bölümü ile rahatlığına düşkün olanlar için tasarlanmış güzel bir mekan. 400 kişilik kapalı Restaurant’ı, 800 kişilik açık alan doğayla iç içe gürültüden uzak bahçesinde nargile keyfi ile beraber hoş sohbet ve muhabbetinize eşlik ediyor. Sımsıcak bir ortamda keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek isterseniz burası tam size göre.

İstanbul Kuğulu Park Restaurant & Cafe Yemek Menüsü

Bir çok ana yemek, Izgaralar, Tostlar, Kebaplar, Dürümler, Burger & Sandviçler, Börekler, Makarnalar, Pizzalar, Yöresel Spesiyaller, Salatalar, dondurmalar, Tatlılar ve İçecekler.

İstanbul Kuğulu Park Restaurant & Cafe Kahvaltı Menüsü

Serpme Kahvaltı, Kuğulu Spesiyal Omlet, Peynirli Mantarlı Omlet, Jambonlu Peynirli Omlet, Sucuklu Yumurta, Sahanda Yumurta, Menemen, Sosis Tabağı.

İstanbul Kuğulu Park Restaurant & Cafe Kahvaltı Fiyatı

Serpme Kahvaltı 15,00 TL

Kuğulu Spesiyal Omlet 7,00 TL

Peynirli Mantarlı Omlet 6,00 TL

Jambonlu Peynirli Omlet 7,00 TL

Sucuklu Yumurta 6,00 TL

Sahanda Yumurta 4,00 TL

Menemen 6,00 TL

Sosis Tabağı 6,00 TL

İstanbul Kuğulu Park Restaurant & Cafe’ye Nasıl Gidilir ? 

Adres: Cumhuriyet Cd. No:6 Basındoğa Parkı (Kuğulu Park) Beylikdüzü / İstanbul

Nasıl Gidilir?: Araç İle: E5’den üzerinden Beylikdüzüne geldiğinizde Atatürk bulvarından bizimkent yanyoluna sapmanız gerekmektedir. Sapaktan 500mt. sonra mekana ulaşmış olacaksınız.

Otobüs ile: İETT Bizimkent Durağında inmeniz yeterli.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *