24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Leonardo Restaurant

İstanbul Leonardo Restaurant

İstanbul Leonardo Restaurant Nerede ?

Şehrin Gürültüsünden uzak İstanbul un en şirin ve güzel semtlerinden birinde Polonezköy’de hizmet vermektedir. Doğa’nın içerisinde Keyifli bir kahvaltı, yemyeşil kırlar, hemen yakınında şirin bir köy, ve tarihi Polonya evinde eşsiz bir kahvaltı keyfi. 90 yıllık Polonya evi olan restoran 1993 senesinde restore edilerek 2 katlı şirin yapısı ve bahçesinde kurulan tesis ile siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

Türk, Polonya, Fransız, Avusturya ve Slav Mutfaklarının en güzel tatlarının sunulduğu restoran, Yazın ailenizle birlikte gidip enfes yemekler yiyebileceğiniz havuz keyfinizi yapabileceğiniz, kışın ise şehrin gürültüsünden kaçarak şömine karşısında güzel zaman geçirerek hizmet alabileceğiniz bir tesisdir.

Yarı olimpik havuzu, soyunma kabinleri, dolap ve sıcak duşları, çimlerin üzerine yerleştirilmiş şezlongları kiraz ağaçları altına kurulan hamakları, snack barları ile her gün sabah 09.00 akşam 20.00 arası hizmet vermektedir.

Açık büfe şarküteri, zeytinyağlılar, tuzlu balıklar, salatalar, tatlı ve yazları dondurma büfesi, ara ve ana sıcaklar ve barbeküden oluşan zengin bir menüye sahip işletmede yemekten sonra alabileceğiniz ev yapımı vişne, portakal veya ceviz likör’ü Polonezköy ün ve Leonarda Restaurant’ın olmazsa olmazlarındandır. Tesiste Çocuklar için Havuz, Mini Futbol Kalesi, Orman Evi, Tattaravalli, Salıncak, Kaydırak ve Badminton bulunmaktadır.

İstanbul Leonardo Restaurant Kahvaltı

Kahvaltı Hafta sonları saat 09 ile 12.30 arasında olup zengin kahvaltı büfesi , ev reçelleri, kendi sucukları ve arzu edildiği şekilde hazırlanan omlet ile birlikte sunulmaktadır.

Alacart menü: Ördek, steak diana, steak ala Polonez,Polonya mutfağında klutski, Leonardo böreği, parmesanlı Leonardo salatası, böğürtlenli krep ve masanızda hazırlanan orman mantarı flambeyi denenmesi gereken tatlar arasındadır.

İstanbul Leonardo Restaurant Fiyatları ? 

Hafta Sonu Kişi başı Brunch : 70 – 75 TL.

Yemek Fiyatları Ortalama : 40 90 TL.

İstanbul Leonardo Restaurant Nasıl Gidilir ?

Adres: Cumhuriyet Caddesi N.1 – Polonezköy / İstanbul

Nasıl Gidilir?: Kavacık sapağından çıkılarak Acar Sitesi önünden devam ederken siteleri geçtikten sonra Polonezköy tabelaları yolculuk esnasında size eşlik edecektir.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *