24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Lokma Rumeli Hisarı

İstanbul Lokma Rumeli Hisarı

İstanbul Lokma Rumeli Hisarı Nerede ? 

Kendine has havası, orjinal kahvaltı menüsüyle RumeliHisarı semalarında boğaza nazır bir kahvaltıya ne dersiniz? Bu sorunun cevabı evetse Lokma Rumelihisarı ‘nda mutlaka kahvaltı yapmalısınız. Arkadaşlarınızla beraber keyifle kahvaltı yapabileceğiniz seçkin bir yer arıyorsanız burayı şiddetle tavsiye ederiz. Menüleri oldukça kalabalık, damak tadınıza uygun bir çeşit muhakkak bulursunuz diye düşünüyoruz. Eksi yönlerinden bahsetmek gerekirse, bilindik bir yer olduğu için hafta sonları biraz kalabalık olabiliyor, erken gitmekte fayda var.

Rumeli Hisarı’nın en yeni, en modern, boğazın eşsiz manzarasını en iyi gören mekanı LOKMA, ister güne mutlu ve enerjik başlamak için zengin bir kahvaltı, ister öğlen ve akşam yemekleri için Türk ve Dünya mutfaklarından seçeneklerle, İstanbul’da olmanın, Boğaz’a karşı yemek yemenin keyfini yaşatıyor.

Gruplara özel, avantajlı öğle yemeği alternatifleri ve şirketlere özel fiyatlarıyla LOKMA, her mevsimde şehirde çalışanlar için de rahatlatıcı bir nefes… Şirket yemekleriniz, doğum günü ve özel gün kutlamalarınız ve her türlü yemekli organizasyonlarınız için 300 kişi kapasiteli, açık ve kapalı oturma alanlarıyla, her türlü hava koşulunda yemek keyfi sunan LOKMA, yenilenen yaz menüsüyle hizmetinizde..

İstanbul Lokma Rumeli Hisarı Kahvaltı Fiyatları ? 

Lokma Kahvaltı Fiyatı: 2 Kişilik güzel bir kahvaltı: 70 – 80 Tl. civarındadır.

İstanbul Lokma Rumeli Hisarı Nasıl Gidilir ? 

Adres : Yahya Kemal Cad. No:18 Rumelihisarı / İstanbul

Nasıl Gidilir? : Rumelihisarı durağında indikten sonra kaleye doğru yürüdüğünüzde sağ tarafta bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *