24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Polis Evi Sosyal Tesisleri Ortaköy Cafe Restaurant

İstanbul Polis Evi Sosyal Tesisleri Ortaköy Cafe Restaurant

Polis Evi Sosyal Tesisleri Ortaköy Cafe Restaurant 2007 tarihinde teşkilat mensuplarımızın ve yakınları için yorgunluk ve streslerinin atılması ve moral açısından ihtiyaçların karşılanması için açılmış, manzarası tek kelime ile “Muhteşem” dir. Bunun sonuna eklenecek başka söz bulamıyorum. Tek kötü yanı eğer Ortaköy durağının önünden yukarı doğru çıkarsanız tam tamına 150 merdiven çıkmak zorundasınız evet yanlış duymadınız tam tamına 150 merdiven.Üşenmedik saydık bu güzel manzaraya ulaşmak için şöyle bir cazip yanı var her çeyrekte bir kafe var yani siz yukarı çıktıkça manzara da o kadar eşsizleşiyor ve siz de ister istemez hep bir üste çıkma hissiyle hareket etmeye başlıyorsunuz. Kapalı Kafeteryası, Açık alan Kafeteryası ve Restaurant’ı ile 3 mekandan oluşmakta ve kış aylarında da ziyaretçilerine hizmet vermemektedir. Hiç vakit kaybetmeden burayı görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

İstanbul Polis Evi Sosyal Tesisleri Ortaköy Cafe Restaurant Fiyatları

Çay: 1,5 TL.

Kahve Çeşitleri: 3,5 TL.

Diğer içecek ve yiyecek fiyatları: gayet uygun olmakla birlikte ortalama 1 ile 15 TL. arası değişmektedir.

Restaurant bölümü ise ortalama: 15 ila 35 TL. arası değişmektedir.

İstanbul Polis Evi Sosyal Tesisleri Ortaköy Cafe Restaurant’a Nasıl Gidilir ?

Adres: Ortaköy Muallim Naci Caddesi No:59 Beşiktaş / İSTANBUL

Nasıl Gidilir?: Araç İle: Sahil yolundan geliyorsanız Ortaköy yoluna girdiğinizde Hatice sultan yalısının hemen karşısında (Reinaya gelmeden önce). Balmumcu yokuşundan girerseniz ücretsiz otoparkından da yararlanabilirsiniz.

Otobüs İle: Giriş kapısı hemen Ortaköy durağının arkasındadır.

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *