24/7 İletişim +905437872917
İstanbul RönePark Yeşilköy

İstanbul RönePark Yeşilköy

İstanbul RönePark Yeşilköy Nerede ? 

Yeşilköy’ün en güzel parkı diyebiliriz buraya, hem yeşilliği, hemde sahile sıfır olması, güzelliğine güzellik katıyor, şehirden çok uzaklaşmadan temiz bir hava, temiz bir deniz kokusu almak istiyorsanız burası tam size göre. Sahil boyunca dizilmiş kafeler, kahvaltı yerleri, çocuk parkları, ve sevimli hayvanlarıyla sizleri bekliyor. Burada en keyifli zamanlarınızı kahvaltı yaparak geçireceksiniz. Mekanlarda verilen kahvaltılıklar taze ve doğal, fiyatlarda gayet makul. Hafta sonları yer bulmakta zorlanabilirsiniz bu yüzden sabah erken gitmenizi öneririz.

İstanbul RönePark Yeşilköy  Tanıtım Yazıları

Bahçemiz Rönepark, Yeşilköy’de yemyeşil, deniz kıyısında, doğal ortamı ve mini hayvanat bahçesiyle sizleri bekliyor. Ailenizle gelip, ferah ortamında taze dem çaylarınızla tostlarınızı yerken, çocuklarınız gönül rahatlığıyla oyun parkından ve hayvanat bahçemizden faydalanır, geçen zamanın tadını alırsınız.

Zengin aperatif menümüzle sizleri Rönepark’a bekliyoruz. Bahçemizde gruplar için kahvaltı hizmetleri de verilmektedir. Rönepark otantik havasıyla, zengin ve lezzetli menü seçenekleriyle siz sayın konuklarımıza kaliteli hizmeti uygun fiata sunuyor. Bütün İstanbul’un hizmetindeyiz.

İstanbul RönePark’ta Kahvaltı Yerleri:

Sahil boyu deniz gören bir çok mekan mevcut, sahil üstünde park alanlarında da bir kaç kafe mevcut.

 

İstanbul RönePark’ta Kahvaltı Ücretleri Neler?

Fix bir ücreti olmamakla birlikte fiyatların fazlasıyla makul olduğunu söyleyebiliriz. 2 kişilik bir kahvaltı 40tl. ‘yi geçmeyecektir.

İstanbul RönePark Yeşilköy ‘e Nasıl Gidilir ? 

Araç İle: E-5 Üzerinden Sahil yoluna sapın Ataköy veya Bakırköy den çıkabilirsiniz. Florya istikametine doğru gidin burada Yeşilköy tabelalarınını takip ederseniz Röne Park’a ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma İle: Yeşilköy otobüsleri ve minibüslerle de ulaşmak mümkün.

 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *