24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Seanergy Beach Club

İstanbul Seanergy Beach Club

İstanbul Seanergy Beach Club Nerede ?

Seanergy Beach Club 2006’da yılında hizmete başlamış, nadir görülen incecik altın sarısı kumundan oluşan 300 metre uzunluğundaki plaj bandı, 1400 metrekare platform üzerine kurulmuş olan restoranı, güneşlenme terası, orman içerisindeki piknik alanı, ağaçlar arasına kurulmuş hamaklar, eğlence alanı ve doğal renklerin hakim olduğu dekorasyonuyla İstanbullulara güzel bir tatil seçeneği sunuyor. Neler var?: Geniş güneşlenme alanı, 20 adet duş ve soyunma kabini, Wifi İnternet erişimi, piknik alanı,çadır yerleri, eğlence alanları ve ücretsiz otoparkı sizleri bekliyor olacak. Burada isterseniz ATV turlarına katılabilir, su sporları yapabilir, arkadaşlarınızla plaj voleybolu veya plaj futbolu oynayabilirsiniz.

İstanbul Seanergy Beach Club Giriş Ücreti ?

Hafta İçi: 15 TL — Hafta Sonu: 30 TL ‘dir.

İstanbul Seanergy Beach Club’a Nasıl Gidilir ?

Açık Adres: Gümüşdere Mah. Boğaziçi Kampus Yolu No: 1/A Kilyos, Sarıyer

Araç İle: Sarıyer’den kilyos yolunu izleyerek Kilyos’a varıyorsunuz, Kilyos’u geçtikten sonra Gümüşdere sapağı karşınıza çıkıyor. Bu sapaktan da sapmayıp yola devam ettikten sonra karşınıza Seanergy yolu çıkıyor. O yolu takip ederseniz kolaylıkla Seanergy Beach cluba ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *