24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Şehristan Cafe & Restaurant – Şellale Cafe – Hasbahçe – Şehristan Lunapark Dörtlüsü

İstanbul Şehristan Cafe & Restaurant – Şellale Cafe – Hasbahçe – Şehristan Lunapark Dörtlüsü

İstanbul Şehristan Cafe & Restaurant – Şellale Cafe – Hasbahçe – Şehristan Lunapark Dörtlüsü Nerede ?

Keyifli bir sabah yada keyifli bir akşam geçirebileceğiniz farklı yerlerden bir tanesi. Yakınlarda oturuyorsanız hem kendiniz için hemde çocuklarınız için seçilmiş mekanlar zinciri. Dört işletmenin bir arada bulunduğu farklı bir tarza sahip. Ücretler gayet makul bu yüzden ayrıca belirtme gereği duymadım. İçerisinde neler olduğunu aşağıda kısaca sizlerle paylaşmak istiyorum. Hoşça vakit geçireceğinizi düşündüğümüzden burayı tanıtmayı kendimize bir borç bildik.

Kapalı alanları Has bahçesi Sabahları Köy Kahvaltısı Mescit Okey Salonu Otoparkı, Restaurant – cafe Luna parkı

Hasbahçe Hakkında Ön Bilgi;

Hasbahçe Turizm Ltd. Şti. olarak 12 Yıldır siz değerli dostlarımıza kaliteli hizmeti doğru yerde ulaştırmak için emek harcıyoruz. Bünyemizde bulunan Beyzade Restaurant (Yeni ismi ile Şehristan Restaurant), Şehristan Lunapark ve Şellale Restaurant ile ailenizin uğrak yeri ve dost kapısıdır.

Bizler Hasbahçe Turizm olarak biliyoruz ki; yemyeşil ağaçlar arasındaki mükemmel restaurantlar, lezzetli tatlar, hoş sohbetler bir yana, müşteri olarak gelen herkesin dostumuz olarak kalması mutluluğumuzun her seferinde biraz daha baki kalmasına neden oluyor.

Şehristan Cafe Restaurant Hakkında Ön Bilgi;

Şehristan Cafe Restaurant, İstanbul E-5 kara yolu üzerinde Marmara Forum ile karşı karşıya, yeşillikler içerisinde bir lezzet durağıdır. Şehristan açık (bahçeli) ve kapalı olmak üzere oturma alanlarında ailenizle veya sevdiklerinizle birlikte geçen vakite doyamayacağınız enfes ve nezih bir ortama sahiptir…

Şehristan Restaurant Türk Mutfağı’ nın gerçek tatları, lezzetine doyamayacağınız pide çeşitleri, nefis canlı alabalığı ve asla tadını unutamayacağınız “Şehristan Specialleri” ile misariflerinin damak zevkine farklı tatlar katarken, keyifli vakitleriniz bölünmesin diye kablosuz internet, 150 araç kapasiteli otopark, ibadetlerinizi zamanında yerine getirebilmeniz için bay / bayan mescit, çocuklarınızın güvenle oynayabileceği çocuk parkı ve lunapark imkanlarımız misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

Şellale Cafe & Restaurant Hakkında Ön Bilgi;

Şellale Cafe & Restaurant E-5 kara yolu üzerinde Şehristan Cafe & Restaurant’ a paralel konumda, Hizmet Hastahanesi karşısı, Greenpark Otel’ i yanında, doğanın yeşil mucizesi ağaçlar ile kaplı gözde bir mekandır. Geniş açık (bahçeli) ve kapalı alanları, araçlarınız için otoparkı, havadar huzurlu ortamı, zengin menüsü ve çocuk parkları ile vazgeçilmez dinleme ve eğlenme yeriniz olmaya adaydır.

Şellale Cafe & Restaurant zengin menüsünde Türk ve Meksika Mutfakları’nın seçkin tatlarının yanı sıra fast food menüsü ile de siz değerli misafilerimize eşsiz mekanımızda huzurun ve lezzetin teminatını vermekten gurur duyuyoruz.

İstanbul Şehristan Cafe & Restaurant – Şellale Cafe – Hasbahçe – Şehristan Lunapark Dörtlüsü’ne Nasıl Gidilir ? 

Adres :Çırpıcı Çayırı 3. Kısım Osmaniye Mah. Zeytinburnu / İSTANBUL

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *