24/7 İletişim +90 546 656 35 88
İstanbul Solar Beach

İstanbul Solar Beach

İstanbul Solar Beach Nerede ?

İlk önce şunu söylemeliyim ki Solar Beach İstanbul da gerçekleşen en büyük organizasyonlara, dev konserlere ev sahipliği yapan çok kaliteli bir yer. 10 bin metre karelik alanda hizmet veren Solar Beach, Türkiye’nin en büyük özel plajı ve acık hava gösteri merkezi olma özelliğini taşıyor. Gündüzleri deniz ve plaj keyfi yapmak isteyenlere, geceleri ise çoğunlukla konserlere ev sahipliği yapan güzel bir mekan. Kilyos Solar Beach, 1 kilometrelik eşsiz kumsalı, 2000 kişilik deck ve plajı, restoranları, barları, çeşitli yetişkin aktiviteleri, su sporları, extreme sport merkezi ve birbirinden eşsiz partileri ile İstanbullulara konforlu bir yaz tatili yaşatmakta.“Kentlerde yaşayan insanlar için Şehirde tatil’ konseptinin standartlarını yeniden belirleyen Solar Beach, tatili, denizi, güneşi ve sporu aynı çatı altında sunuyor. Deniz temiz, atık yok, kum plaj billur gibi parlak, kum kürüne faydalı. Kum deniz içinde de metrelerce devam ediyor.

Fakat dalgalı havalarda Karadeniz asla güven vermiyor. Dalgalar deniz dibine kum yığıyor, bir süre sonra dip dalgalar getirdiği kumları geri götürüyor. Sığ seviyelerdeki tepelerin arkasında kuyu tabir edilen çukurlar ve setler oluşuyor. Adım attığınızda yere basamıyorsunuz. Bu yüzden burada özellikle dalgalı havalarda açılmak tehlikelidir.

İstanbul Solar Beach Giriş Ücreti ?

Hafta İçi: 25Tl. 

Hafta Sonu: 40Tl.

İstanbul Solar Beach’e Nasıl Gidilir ?

Adres: Kilyos Mh., Turban Cd No: 4, Kumköy, Kilyos/İstanbul

Yol Tarifi: Sarıyer üzerinden ya da Maslak istikametinde Bahçeköy geçişiyle ulaşabiliyoruz. Yolu daha iyi anlamak için aşağıdaki krokiden faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *