24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Tek Yönlü Havaalanı Transferi

İstanbul Tek Yönlü Havaalanı Transferi

Aktivite Özellikleri
  • Deneyimli sürücüler ile İstanbul’un en meşhur trafik sorunlarını önlemek
  • Havaalanı ve otel arasında kolay ulaşım keyfini
  • Vicdanını temizleyin – tüm transferler% 100 karbon ofset vardır
Genel Bakış
İstanbul Yeşil Yol Transferler Atatürk Uluslararası Havaalanı‘na uygun, kolay, ekonomik, konforlu, güvenli ve yeşil transferi için istediğiniz şeydir. Hizmetlerimiz yıl boyunca, günde 24 saat ve tüm transferler% 100 karbon ofset vardır.
Detaylar
Green Path profesyonel sürücüler her zaman dakik ve güvenlidir. Bu uygun bir hizmettir. Yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bize sürüş yapalım size uzun yolculuk sonra bizim şoför, havaalanı ve kolay biri bulacaktır. Eğer 3-koltuk lüks sedan özel oturacağı gibi konfor, güvence altına alınmıştır. Biz bu servisi günde 24 saat, haftada 7 gün sunuyoruz. Son olarak, Yeşil Yol Transferler çok yeşildir.

Yeşil Yol Transferler ofset tüm% 100 karbon vardır. Biz düşük emisyonlu araçların öncü kullanımı ya da sürdürülebilir uygulamaları ve temiz teknolojinin benimsenmesi yönünde onların hareket yoluyla ya sadece kurulmuş benzersiz bir küresel ağ, yeşil bir gelecek için bir gösterdi taahhüdü ile hizmet fikirli kara ulaşım operatörleri vardır. Yeşil Yol Transferler daha Atmosfair ve Mavi Ventures Karbon Ofset gibi saygın kuruluşlar aracılığıyla% 100 karbon uzaklıklar herhangi halen kaçınılmaz emisyonları nötralize eder.

İstanbul Havaalanından transferi yaklaşık 30 dakika sürer.

Dahil Olanlar
  • Tek yönlü özel transfer
  • havaalanına varışta işareti Kişiselleştirilmiş
Dahil Olmayanlar
  • Bağışlar
  • Ekstra bagaj

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *