24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Tırmata Balık Beach Club

İstanbul Tırmata Balık Beach Club

İstanbul Tırmata Balık Beach Club Nerede ? 

Şehir iyice ısındı ancak iş de var. İzin zamanı da daha gelmedi. İşte size İstanbul’da güney sahillerini aratmayacak bir plaj önerisi; TIRMATA BEACH CLUB. Sarıyer’de herkes tarafından bilinen Tırmata beach club, sizlere unutulması zor bir tatil yaşattıracak. Güneş, kum ve denizin tadını çıkarırken ayrıca her damak zevkine hitap edecek bir de resrautantta yemek yeme imkanına sahipsiniz.

Tırmata Balık ve Beach Club’ta gün batımı eşliğinde Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetleriyle akşamınızı renklendirebilirsiniz. Tırmata Balık & Beach Club‘ın ana restaurantında ızgara, makarna, salata, meyve, tatlı çeşitleri, snack barda; döner, hamburger, cheeseburger, patates tava, tost çeşitleri, barlarında; özel kokteyller, frozenlar ve her çeşit alkollü-alkolsüz içecekler ayrıca bu yıl ilk defa değişik tatlar sunmak amacıyla Polonez barbekü, kumpir, fresh mısır, waffle, gözleme, nargile standları da Tırmata Balık’ta sezon boyunca yer alıyor.

Tırmata Balık ve Beach Club’un sizlere sunduğu farklı aktivitelerle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Deniz bisikleti, Plaj Futbolu, Banana, Deniz bisikleti, Jetski gibi aktivitelerle sezon sonuna kadar eğlenceye doyacaksınız. İstanbul’da yaşayanlara fazla uzaklara gitmeden eşsiz bir tatil imkanı sağlayan beach club, siz değerli misafirlerini bekliyor.

İstanbul Tırmata Beach Club Giriş Ücreti

Hafta için: 20 TL

Hafta sonu: 40 TL ‘dir.

Grup için özel fiyat indirimleri yapılmaktadır.

İstanbul Tırmata Balık Beach Club’e Nasıl Gidilir ? 

Yol Tarifi: Sarıyer üzerinden ya da Maslak istikametinde Bahçeköy geçişiyle ulaşabiliyoruz. Yolu daha iyi anlamak için aşağıdaki krokiden faydalanabilirsiniz.

Açık Adres: Tatlı Su Mevkii No:1 Kilyos – Sarıyer/İstanbul

 

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *