24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Transferleri

İstanbul Transferleri

Aktivite Özellikleri
  • Rahatlayın, sürücünüz uçuşunuzu takip edecek; gecikmeniz ya da erken varmanız halinde uyum sağlayacaktır
  • İstanbul’un en kalabalık bölgesinde seyahat ederken mahremiyetinizin ve konforun tadını çıkarın
  • Sürücünüz sizi İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan belirlediğiniz yere görütürürken rahat koltuğunuzdan manzarayı seyredin
Genel Bakış
İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan, İstanbul‘un merkezinde bulunan otelinize seyahat ederken rahatlayın. Araçla alma hizmeti Salıpazarı ve Karaköy‘deki kruvazör limanlarında da mevcuttur. Her gün ve günün her saati transfer vardır.
Detaylar
İstanbul‘daki konaklamanıza, sizi İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan alıp şehir merkezindeki otelinize götüren özel ve rahat bir havaalanı transferiyle başlayın.

Bu hizmet, sizi İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan ve kruvazör limanlarından alıp merkezi konumlu İstanbul otellerine konfor içinde ulaştıran şoförlü özel arabalar, taksiler ve limuzinler sunar. Şehir otellerinden havaalanlarına veya kruvazör limanlarına gidecek şekilde transfer de mevcuttur.

Taksi aramak ve pazarlık yapmak için zaman kaybetmeye gerek yok. Transferinizi önceden ayırttığınız takdirde rahat bir ulaşım gerçekleştirirsiniz.

Haftanın herhangi bir gününde, günün herhangi bir saatinde İstanbul Havaalanı veya kruvazör gemi limanı ulaşımınızı önceden ayırtın. Gümrük alanının dışında İngilizce konuşan bir temsilci tarafından karşılanacaksınız ve merkezi konumlu İstanbul otelinize konfor içinde gideceksiniz.

Dahil Olanlar
  • Tek yön veya dönüş transferi (seçenek başına rezervasyon)
Dahil Olmayanlar
  • Bahşişler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *