24/7 İletişim +90 546 656 35 88
İstanbul Uzunkum Plajı – Aqua Beach Club

İstanbul Uzunkum Plajı – Aqua Beach Club

İstanbul Uzunkum Plajı – Aqua Beach Club Nerede ?

Uzunkum Plajı Aqua Beach Club gayet büyük bir plaj, Şile’nin diğer plajlarına nazaran daha tenha ve daha düzgün. Denizi de çok daha temiz. Şile Uzunkum plajı Şile plajları arasında denizi en temiz olanı, hiç yosun ve deniz anası yok, kumu da gayet güzel ince kum, çakıl yok denecek kadar az. İster Aquabeach’e ait yerde, isterseniz ücretsiz olan halk plajı tarafında denize girebilirsiniz. Denizi suyu sıcak ve dalgalıdır.

İstanbul Uzunkum Plajı – Aqua Beach Club Giriş Ücreti ?

Buraya giderken tedarikli olmakta fayda var çünkü işletmesi pek de gelişmiş değil.

Kumsala yakın bir cafe bar yapmış, bira, köfte patates vb. var. Ücretleri : Patates kızartması porsiyon 10 TL, köfte porsiyon 15 TL.

Plaja Giriş, Şezlong, 1 adet Bira veya Meşrubat, Patates Kızartması ve Çerez dahil: 45 TL.

Duş, kabin: 3Tl.

Tuvalet Wc: 1 Tl.

Otopark: 10 Tl.

İstanbul Uzunkum Plajı – Aqua Beach Club Nasıl Gidilir ?

Adres: Balibey Mah. Ağlayankaya Cad.Uzunkum Plajı No:2

Nasıl Gidilir?: Özel Aracınızla: İstanbul – Şile arası 60 kilometre mesafededir. İstanbul Avrupa Yakasından ulaşım için Ümraniye Şile çıkış bağlantı yolundan giderek Ömerli istikametinde yeni Şile yolundan devam ederek 45 dakika da plaja ulaşabilirler. Otobüs ile: gitmek isteyenler için Üsküdar Merkez ve Ümraniye Merkez’den 30 Dakika ara ile kalkan Otobüsler ile plaja ulaşabilirler.

 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *