24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Uzunya Beach Restaurant

İstanbul Uzunya Beach Restaurant

İstanbul Uzunya Beach Restaurant Nerede ? 

Uzunya’da sabah güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra ardında denizin tadını çıkararak günün yorgunluğu üzerinizden atabilirsiniz. Şark köşesinde sıcak kahvenizi yudumlarken dostlarınızla sohbet edebilir, ya da sabah kahvaltınızı şömine başında yapabilirsiniz. Deniz akvaryumundan siz seçin, biz pişirelim tarzında çalışan Restaurantı ile dört mevsim günlük taze balık ve deniz mahsüllerinden oluşan farklı lezzetler sunuyor. Uzunya Beach plajında, her gün 08:00-20:00 saatleri arasında servis hizmeti verilmektedir .

İstanbul Uzunya Beach Restaurant Kahvaltı Ve Giriş Ücreti ?

Kahvaltı Ücreti Kişi başı: 30 TL’dir.

0-6 yaş arası çocuklar için plaj girişi ücretsizdir.

0-6 yaş kahvaltı ücreti ise 12.50 TL’dir.

İstanbul Uzunya Beach Restaurant’a Nasıl Gidilir ?

Adres: Demirciköy – Sarıyer/ İSTANBUL

Nasıl Gidilir? Sarıyer’den Kilyos yolunu izleyerek Kilyos’a gelmeden sağ tarafta Demirciköy tabelasından Demirciköy’e döneceksiniz. Demirciköy meydanının sağından hiçbiryere sapmadan yolu takip ettiğinizde tabelalar ve yol sizi Uzunya Beach Rastaurant’a getirecektir.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *