24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Vialand Tema Park

İstanbul Vialand Tema Park

İstanbul Vialand Tema Park Nerede ? 

26 Mayıs 2013’de Başbakanımız R.Tayip Erdoğan Tarafından Açılışı yapılan Vialand Tema Parkının ilk tanıtımını yapan site biz olduğumuz için çok mutluyum. İçerisinde eğlence anlamında ne ararsanız bulabileceğiniz Türkiye’nin ilk Temalı Parkı, Eyüp’de bizlerle buluştu. Alış-Veriş Merkezi, gezi yerleri ve temalı parkıyla büyülü bir atmosferi var.

İstanbul Vialand Tema Parkta Neler Var ?

Tema Park’ın içerisindeki üç farklı dünyanın da bu dünyalara ve içerideki ünitelere özel hediyelik eşyalar ve tasarım hediyelerle donatılmış Hediyelik Eşya Mağazaları sayesinde, başka yerde sahip olamayacağınız küçük güzel anıları yanınızda götürebilirsiniz.

Bir Zamanlar İstanbul – Hediyelik Eşya Mağazası

Adalet Kulesi – Hediyelik Eşya Mağazası

Oyun Dünyası – Hediyelik Eşya Mağazası

Hayal Makinesi – Hediyelik Eşya Mağazası

Vialand Şatosu – Hediyelik Eşya Mağazası

King Kong – Hediyelik Eşya Mağazası

Viking – Hediyelik Eşya Mağazası

İstanbul Vialand Tema Parkta Yeme , İçme Yerleri ?

Tema Park ünitelerinde kahkahalar ve eğlenceye kısa bir yemek arası vermek istediğinizde birbirinden keyifli manzaraları seyrederek ister büfelerde, ister restoranlarda çeşitli lezzetleri tadabileceksiniz.

ANN / King Kong Restaurant

Bİ DİLİM

CHICKYBOOM

ATEŞ ÜSTÜ

MİNİ MAMA

PATATİ

CAFE COASTER

PİNGAN KAHVEHANE

BEREKETLİ ANADOLU

PANORAMA

İstanbul Vialand Tema Park Günlük Bilet Fiyatları ?

Hafta için ve Hafta Sonu: Yetişkin(+13) : 65 Tl.

Hafta için ve Hafta Sonu: Çocuk(4-12) : 55 Tl.

İstanbul Vialand Tema Park’a Nasıl Gidilir ? 

Nasıl Gidilir?: Vialand, TEM ve E-5 aksının tam ortasında yer alması nedeniyle her yönden ulaşımın kolaylıkla sağlandığı mükemmel bir konumda yer alıyor. Ziyaretçiler kişisel araçlarıyla bölgeye rahatlıkla ulaşabilecekleri gibi, şehrin çeşitli bölgelerinden belirlenen saatlerde kalkacak olan özel servis araçlarıyla da bölgeye ulaşım sağlayabilecekler.

 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *