24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Viaport Avm LunaPark

İstanbul Viaport Avm LunaPark

İstanbul Viaport Avm LunaPark Nerede ?

Eğlence ile alışverişi bir arada tutmayı başaran, konseptiyle diğer alışveriş merkezlerinden ayrı tutulan Viaport’ta, 7 den 70 e her yaşa adrenalin garantisi var. Çocuklar çuf çuf tren ile hayallerinde, büyükler iserocket ile göklerde, klasikten vazgeçmeyenler ise çarpışan arabalarda keyifli vakit geçirebilirler. Büyük bir alana sahip olan viaport, oyun parkına fazlasıyla yer ayırıp, yemek bölümü ile yakınlığı da göz önünde bulundurulunca ailecek vakit geçirmek için eşsiz bir yer haline geliyor.

Eğlence severlere sunulan oyuncaklar ise, rocket, robocop, ranger, gondol,sevimli dragon, crazy chair, family coaster, 360, ahtapot, çarpışan otolar, rock&roll, tower. Ayrıca minikler pony clup ile ata binebilir, hem büyükler hem küçükler için ayrı pisti olan go kartta hız deneyimi yaşayabilir, çocuklar için özel hazırlanmış gemide salıncak ve kaydıraklar ile vakit geçirebilir ya da bowling oynayabilirsiniz.

İstanbul Viaport Avm Yemek İçme Yerleri Ve Fiyatları Neler?

Burada bunları tek tek tanıtmamız reklama gireceğinden. kısacası bilindik bir çok yemek firması burada mekan açmış bulunmakta. Fastfood yerlerinden tutunda balık lokantalarına kadar çok sayıda mekan mevcuttur. Ortalama fiyatlar kişi başı 10tl. ila 30tl. arası değişmektedir.

İstanbul ViaPort LunaPark Fiyatları ?

Eğlence Parkı – Bowling – Go Kart – At Gezisi – 5D Sinema – Sinema Yerleriyle bol bol eğlenebilirsiniz. Fiyatlar kişi başı 5tl. ile 15tl. arasında değişmektedir.

İstanbul Viaport Avm LunaPark’a Nasıl Gidilir ? 

Adres: Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 Via Port – Pendik- İstanbul

Nasıl Gidilir?

Sahil Yolu Bostancı-Küçükyalı-Maltepe-Kartal-Pendik güzergahından devam edin,Güzelyalı yan yola girmeden solu takip ederek Sabiha Gökçen havalimanı yoluna devam edin, Sabiha Gökçen havalimanı sapağına girmeden düz devam edin. Tem gişelerine kadar gelin gişeye girmeden önceki sağ Sultanbeyli-İstanbul park tabelasından girin. Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

E5 Yolu Bostancı-Küçükyalı-Maltepe-Kartal-Pendik güzergahında Pendik’i geçtikten sonra Sabiha Gökçen havalimanı tabelasından girin. Sabiha Gökçen havalimanı sapağına girmeden düz devam edin. Tem gişelerine kadar gelin gişeye girmeden önceki sağ Sultanbeyli-İstanbul Park tabelasından girin. Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *