24/7 İletişim +905437872917
İstanbul Zorlu Center AVM Alış Veriş Merkezi

İstanbul Zorlu Center AVM Alış Veriş Merkezi

Yine İlk ve Tek tanıtımını bizim yaptığımız yeni bir yer daha. Aslında Avm tanımı pek yapmıyoruz ama Zorlu Center ‘e Avm Demek biraz hakaret olsa gerek. Her köşesiyle sizi büyüleyen eşsiz bir tasarımı var. Alış veriş merkezine ilk girdiğinizde karşınıza klasik boş beton yapılar görmeyi bekliyorsunuz ama bunu yapmak yerine her buldukları köşeyi çiçek bahçesine çevirmişler aslında çok ta güzel yapmışlar.Teras katına çıktığınızda ise resmen büyüleniyorsunuz, yerler yapay göllerle süslenmiş, Işıklarla çevrilmiş bir orman ve bu ormanın bahçesine en güzel cafeler kurulmuş sanki. Türkiye de böyle yapılar görmek gerçekten gurur verici. En kısa zamanda ziyaret etmenizi öneririz.

İstanbul Zorlu Center – Alış Veriş Merkezi

Zorlu Center’ın diğer fonksiyonları olan Performans Sanatları Merkezi, Raffles Otel, rezidanslar ve ofislerle birlikte güçlü sinerji yaratarak, ilk defa Türkiye’de açılan mağazaları, iddialı gurme ve açık meydan konseptiyle Zorlu Center AVM,sadece İstanbul’un değil Avrupa’nın da en çekici alışveriş merkezlerinden biri olarak konumlanıyor.

66.600 m2’lik kiralanabilir alanda yaklaşık 180 mağazası, 10 bin m2’lik ana meydanı, 12 bin m2’lik yan meydanı ve İstanbul’un zengin boğaz bitki örtüsüyle çevrelenen yarı açık – yarı kapalı özelliğiyle yeni bir kent meydanı özelliğine sahip Zorlu Center AVM, toplamda 105.000 m2 alana inşa edildi.

9.600 m2’lik mağazasıyla Beymen kapılarını bu kez çok farklı bir konsept ile müşterilerine açıyor.

İstanbul Zorlu Center – Alış Veriş Merkezi’ne Nasıl Gidilir ? 

Adres: Zorlu Center 34340 – Beşiktaş / İstanbul

Nasıl Gidilir?: Metrobüs Zincilikuyu durağından ve metro bağlantılarının bulunduğu bu tünelden zorlu center’e ulaşabilirsiniz. Levazım ve Zincirlikuyu’ya giden tüm toplu taşıma araçları ile de ulaşabilirsiniz.

Araç İle: Avrupa yakasından geliyorsanız E5 üzerinden Boğaza doğru ilerleyin, köprüye gelmeden hemen önce Zincirlikuyu sapağından girin ve Plaza otelin önündeki kavşaktan levent tarafına dönün hemen karşınıza çıkacaktın.

Anadolu yakasından geliyorsanız köprünün çıkışına doğru beşiktaş Zincirlikuyu sapağından girin, levent’e doğru veya levazım yolundan girerek ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *