24/7 İletişim +905437872917

İşte 3.5 milyon dolarlık

iPhone çılgınlığında son nokta: İngiltere’de bir firma 24 ayar altınla kaplı, yüzlerce elmasla süslenmiş iPhone 6 satıyor…

Sabah’ın haberine göre İngiltere merkezli Goldgenie isimli bir şirket elmas taşlarla süslü iPhone 6’ları 3.5 milyon dolara (8.75 milyon TL) satışa çıkardı.

“Diamond Ecstasy” adı verilen iPhone 6’ların platin ile 24 ayar sarı ve pembe altın kaplanmış üç çeşidi bulunuyor. Goldgenie’nin internet sitesinde yapılan açıklamada, yüzlerce elmasla bezenmiş telefonları almak isteyen müşterilerin de tasarım sürecine dahil olduğu belirtiliyor.

Telefonların üzerindeki kaplamaya müşterilerin isteği doğrultusunda özel mesajlar ya da semboller yazılabiliyor. Goldgenie’nin müşterileri arasında İngiliz müzisyen Elton John ve efsane fubolcu David Beckham da bulunuyor.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *