24/7 İletişim +905437872917
İsteğe Bağlı Burç Halife Bileti ile Özel Dubai Turu

İsteğe Bağlı Burç Halife Bileti ile Özel Dubai Turu

Genel Bakış:

İngilizce bilen rehber eşliğinde özel Dubai turunun keyfine varın. Dubai’nin geçmişi ve bugünü hakkında her şeyi öğrenin. Dubai Koyu’nda deniz taksisi ile dolaşın. Tercih ederseniz turu Burç Halife’yi ziyaret ederek tamamlayın.

Açıklama:

Özel bir şehir turuna çıkın. İngilizce bilen rehberiniz sizi otelinizden alsın ve modern ve geleneksel Dubai hakkındaki her şeyi anlatsın.

Turunuzu arazi aracı veya büyüleyici bir 7 koltuklu limuzin ile yapacaksınız. Bu fırsat kesinlikle kaçmaz.

Dubai Marina’da dünyanın en büyük yat limanını hayranlıkla izleyebilirsiniz. Hotel Atlantis’ten Palmiye Adaları’na giderken etkileyici silüetin keyfini sürün. Dubai’nin simgesi niteliğindeki ünlü Burç El Arap’ta duracaksınız. Eski Kent’te pazarlık edip baharatlar alın ve Altın Çarşısı’nda esnafların koşturmacasını izleyin. Geleneksel bir deniz taksisi tutarak Dubai Koyu’nda leziz bir kahvenin tadına varın.

Bu özel tur sırasında, Dubai’de yerel halkın nasıl para kazandığını, neden kadınların siyah erkeklerinse beyaz kıyafet giydiğini öğrenin ve çok sayıda başka ilginç bilgi edinin.

Tur, Burç Halife’de sona erer. Dünyanın en hızlı asansörü ile bir dakika içerisinde 124 kat çıkarak manzara platformuna ulaşın. Burada bir başka harika manzara daha görebilir ve bu etkileyici şehir hakkındaki en ilginç bilgileri dinleyebilirsiniz.

Özel deneyimi tercih edin ve Dubai’deki günbatımını dünyanın en yüksek gözetleme güvertesi olan Burç Halife’nin 148. katından izleyin. Üstelik tüm bunları sıra beklemeden yapacaksınız.

Dahil Olanlar:

• Tur rehberiniz tarafından Dubai’deki otelinizden kişiye özel alma hizmeti (seyahat gemisi konuklarının bu seçeneği seçmesi rica olunur: Seyahat Gemisi Konukları için Dubai Özel Turu)
• Yolculuk sırasında su
• Deniz taksisi yolculuğu
• Burç Halife’ye giriş ücreti – Burç Halife biletli seçeneklerden biri ile rezervasyon yaptırmışsanız

Dahil Olmayanlar:

• Bahşişler
• Yemekler

Aklınızda Bulunsun:

Burç Halife biletleri gündüz turu için saat 14.00 sularında, öğleden sonra turu için ise 20.00 sularında rezerve edilir.

Lütfen tüm turların Dubai Mall/Burç Halife girişinde tamamlandığını unutmayın.

Tur fiyatları Dubai’deki oteller içindir. Diğer tüm Emirlikler için talepte bulunabilirsiniz.

Önemli! Yaz aylarında Dubai çok sıcak olur! Yılın bu döneminde Burç Halife bileti ve Eski Kent’te akşam yemeği içeren Dubai Gün Batımı Turu’na rezervasyon yaptırmalısınız.

Ras al-Khaimah’ta kalan tüm tur katılımcıları için araç ile alma ve bırakma hizmeti de mevcuttur.

Burç Halife biletleri değiştirilemez – lütfen tur tarihinizi seçerken buna dikkat edin.

Tur, tur tarihinden en az 10 gün öncesine kadar iptal edilerek tam iade alınabilir. Burç Halife biletlerinin fiyatı kişi başı 30 avro’dur ve iade yapılamaz.

Lütfen her 30 dakika için maksimum 50 biletin mevcut olduğuna dikkat edin.

Aktivite Özellikleri:

Küçük bir grupla yapılacak seçkin ve özel turun keyfini sürün

Şehrin genelde asla görmeyeceğiniz kısımları da dahil, Dubai’nin ilgi çekici her yerini keşfedin

Şehrin geçmişini ve bugününü görün

Öğleden sonra turuyla hayranlık uyandıran Dubai Çeşmesi gösterisini izleyin

Sizi almaya etkileyici bir uzun limuzin gelsin

Ras al-Khaimah’ta başlama seçeneğini tercih edin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *