24/7 İletişim +905437872917
İstiklal Caddesi Yürüyüş Turu

İstiklal Caddesi Yürüyüş Turu

Aktivite Özellikleri
  • Pitoresk İstiklal Caddesi aşağı yürüyün
  • Neoklasik mimarisi ve Art Nouveau şehrin harika bir karışımı Hayran
  • Gıda mağazaları ve balık pazarları tarihi keşfi
Genel Bakış
Sağ kentin 19. ve 20. diplomatik çeyrek kalbinde yer alan İstanbul‘un ünlü İstiklal Caddesi‘nde özel bir tur keyfini çıkarın. bölüm Ortadoğu ve yarı Avrupa bir yerde sesleri, kokuları ve keşfedin.
Detaylar
Senin 3 saatlik yürüyüş turu boyunca size milletten, dinler ve insanların sayısız 150 yıldır karışık İstanbul‘un eski diplomatik ya da “Avrupa” bölgesini ele alınacaktır. Taksim Meydanı‘nda başlayan ve ünlü İstiklal Caddesi aşağı geçmeden, tur solma Osmanlı İmparatorluğu batıda yetkileri ile yakınlaşmasını programı başladı Avrupalılar, 19. yüzyılda yerleşmiş olduğu İstanbul‘un bir parçası aracılığıyla yazacaktır.

Bugün, kültürel çeşitliliğin bu çarpıcı dönemi neoklasik mimarisi ve Art Nouveau, Paris tarzı kapalı pasajlar ve kafeler, mağazalar ve güzel restoranlar canlı bir sokak hayatı harika bir karışımı ile temsil edilir.

En tarihi gıda mağazaları bazıları da bir balık pazarı olarak, burada bulunur. Bu sokak yaşamının böyle bir odak noktası bugün genç Istanbulis için olduğundan bu yürüyüş çok 2 dünyalar arasında sıkışmış bir İstanbul portresi vardır.

Dahil Olanlar
  • Yürüyüş turu

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *