24/7 İletişim +905437872917
İzmir Aqua Fantasy Resort

İzmir Aqua Fantasy Resort

İzmir Aqua Fantasy Resort Nerede ? 

Aqua Fantasy Resort yazın sıcak günlerinden bunalan adrenalin tutkunları için harika bir mekan. Yüzlerce metre uzunluktaki kaydırakları, sosyal aktiviteleri , oyun parkurları ve kafeleriyle konuklarına unutulmaz zamanlar yaşatıyor. Su parkı her gün saat 10:00 ve 18:00 saatleri arasında açık bulunuyor. Kuşadası ve Selçuk arasındaki Pamukcak mevkiinde bulunan park, günlük 5000 kişilik kapasitesi ile turizmin önemli merkezlerinden birisi haline gelmiş durumda. Tesis dünyanın en başarılı üç aquaparkı arasında gösterilirken, 2009 2010 sezonunda dünyanın en iyi aquaparklı hoteli seçildi.

Auaparkta bulunan kaydıraklar, dalga havuzu, çocuk havuzu ve parkı çevreleyen eğlence nehirlerinde keyifli vakitler geçirebilir, yorunluğunuzu animasyon gösterilerini izlereyerek atabilir ve tesisin yiyecek içecek hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Aqua Fantasy Resort sizlere harika bir eğlence parkuru sunarken aynı zamanda sizler için onlarca çeşit, her damak zevkine uygun face food hizmeti de veriyor.

ÜCRETSİZ HİZMETLER

Tüm kaydırak ve havuzlar

Tekli ve İkili Bot

Soyunma Kabini

Duş

Şemsiye

Şezlong

Animasyon

Otopark

ÜCRETLİ HİZMETLER

Üçlü Bot

Safe Box

Fotoğraf

Market

Yiyecek – İçecek

Ulaşım

İkili Bebek Botu

İzmir Aqua Fantasy Resort Giriş Fiyatları

Normal Giriş Fiyatı

0-3 yaş:Ücretsiz

4-9 yaş : 40 TL

10 yaş ve üstü: 55 TL

İnternet Giriş Fiyatı

0-3 yaş : 0 TL

4-9 yaş : 36 TL

10 yaş ve üstü : 49,5 TL

Sezon Üyelik Fiyatı

Tek Kişi : 195 TL

Çift Kişi Aile : 370 TL

4-9 yaş arası 1. Çocuk : 160 TL

2. Çocuk : 155 TL

3. Çocuk : 150 TL

10 yaş ve üstü 1. Çocuk : 175 TL

2. Çocuk : 170 TL

3. Çocuk : 165 TL

İzmir Aqua Fantasy Resort’a Nasıl Gidilir ?

Adres : Ephesus Beach (Pamucak) Selçuk – İZMİR

Aracınız ile: Aquapark Kuşadası’ na 10 km, Selçuk’ a 8 km, Adnan Menderes Havalimanı’ na 55 km uzaklıktadır. Toplu Taşıma ile: Aqua Fantasy Resort’e özel arabanızla Selçuk yolu üzerinden ve İzmir otobüs terminalinden Kuşadası otobüsleri ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *