24/7 İletişim +905437872917
İzmir Kordon Boyu

İzmir Kordon Boyu

İzmir Kordon Boyu

Sakin bir Pazar sabahı gününüze renk katmaya ne dersiniz ? Ailenizle güzel bir sahil yürüyüşünün ardından dışarıda kahvaltı güzel olabilirdi. Çocuklarınızla çimlerde top oynamak, çimlere uzanıp güneş ve denizin tadını çıkarmak, eşinizle yakamozu seyretmek için tercih edilecek en iyi yeri konu alıyoruz:

KORDON İzmir’de yer alan Kordon denizin ve hayatın birleştiği bir nokta.Kordon da akşam bir başka güzel. Gemiler, yatlar, vapurlar usulca geçerken sahilden; rüzgarın uğultusu eşliğinde bir bardak kahve günün yorgunluğunu atmak çok iyi bir kaçamak olabilirdi. Kordon Boyu ziyaretçilerini bekliyor.

İzmir Kordon Boyu’na Nasıl Gidilir ?

İzmir Otogardan 163 umaralı otobüs le kordona ulaşabilirsiniz. İzmir Havaalanından Metro ile Alsancak durağında inerek kordona geçiş yapabilirsiniz

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *