24/7 İletişim +905437872917
İzmir Sakız Restaurant

İzmir Sakız Restaurant

İzmir Sakız Restaurant Nerede ? 

Ailenizle, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle güzel bir akşam yemeğine ne dersiniz ? İşte size şık ve nezih bir restaurant. Sakız Restaurant İzmir Alsancakta konuklarıyla buluşmayı bekliyor. Restaurant modern dokusuyla yemeklerinizde hoş vakit geçirebileceğiniz bir yer. Yirmi dört yıllık geçmişe sahip olan restaurant sağlıklı yaşam düşüncesiyle vejeteryan menülere de yer veriyor. Sakız Restaurant hem tüm gün A’La Carte, hem Girit-Akdeniz-Ege mutfağı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sakız Restaurantta yemeğinizi yerken aynı zamanda canlı müzikte dinleyebilirsiniz. Çarşamba ,Cuma, Cumartesi günleri içkinizi yudumlarken hoş nağmeler eşliğinde sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. Mekanın menüsüde oldukça zengin durumda. Fiyat kalite optimizasyonu yapınca fiyatlar ucuz denilebilir. Ödediğiniz paranın her kuruşunun hakkını verdiğini göreceksiniz.

İzmir Sakız Restaurant’ta Ne Yenir ?

Sakız Alsancak Restauran, sabah kalhvaltısıyla başlayan sevisin devamı olarak, Öğle yemeklerinde 25-30 Çeşit Ege-Akdeniz- Girit yemeğini huzurlarınıza sunuyor. Akşam yemekleri içinse balık restaurant olarak devam ediyor.

İzmir Sakız Restaurant’a Nasıl Gidilir ? 

Adres: Şehit Nevresbey Bulvarı 9/A Alsancak / İzmir

Yol Tarifi: Swissotel Grand Efes Izmir Convention Center karşısı

 

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *