24/7 İletişim +905437872917
Kapadokya Sıcak Hava Balon Uçuş

Kapadokya Sıcak Hava Balon Uçuş

Aktivite Özellikleri
 • Güzel Kapadokya’da geri kalanı üzerinde yüzer
 • Sizin için üç mükemmel seçenekleri ile Deneyim dünya standartlarında Sıcak Hava Balonu
 • Önce uçuş hafif bir kahvaltı ve güvenlik brifing var
 • Senin canlandırıcı Uçuştan sonra, aşağı şampanya dokunuş zevk
Genel Bakış
Türkiye’de seyahatiniz için 3 harika seçenekleri ile Kapadokya‘nın Düşsel manzara üzerinde barışçıl yüzer. Güneş bu topraklar nasıl gerçekten güzel açığa arttıkça inanılmaz manzara görmek!
Detaylar
Kapadokya duyular için bir harikasıdır. Bu uhrevî peyzaj süsleyen peri bacalarının itibaren, mükemmel mutfağı, bu macera dolu bir yerdir. Ve bu gerçeküstü manzara görmek için en iyi yollardan biri sıcak hava balonu gereğidir!

Ziyaretçiler bu inanılmaz manzara üzerinde yüzer tüm dünyada seyahat ve bunu size en uygun nasıl bu eşsiz manzara bir hava kaçırmamak alabilirsiniz:

Kısa Sıcak Hava Balonu Turu (2 saat)
Kısa Balon Turu havada 30-45 dakika ile arazi bir anlamda almak için harika bir yoldur. Biz başlatmak siteye dışarı baş edeceğiz güneş doğmadan sabah erken ayrılmak. balon havaya olsun izlerken, hafif bir kahvaltı keyfini ve asansör-off önce güvenlik talimatlarını alırsınız! Biz take off gibi, dalgalanma ravines ve bu toprakları böyle inanılmaz bir yer yapmak belirgin kaya oluşumları üzerinde yüzer olacak! İnince, ayrıca uçuş sertifikası alırsınız bir şampanya kutlama var! Biz günün geri kalanı sizindir, otel çevresinde 8.30, geri götürmek!

Lüks Sıcak Hava Balonu Turu (3 saat)
Sadece kısa bir tur gibi, gün küçük bir kahvaltı ve güvenlik talimatlarına önce alana dışarı baş edeceğiz nerede erken başlayacak. Eğer 6 ve 10 kişi arasında genellikle, daha küçük bir grup ve sepet gerekecek gibi bu 1,5 saatlik uçuş, fotoğraf ve havacılık ilgilenenler için idealdir. Eğer eve arkadaşlarınıza göstermek zaman tüm fotoğraflarınızı ne olduğunu biliyoruz bu yüzden, vadileri ve yerler işaret bu güzel topraklarda çevresindeki tüm seyahat edecek!

VIP Sıcak Hava Balonu Turu (3 saat)
Gerçek özel bir fırsat arıyorsanız, sadece küçük bir balon iki kişilik uçuş ile bu doğum günü, yıldönümü veya düğün kutlamak için bizim VIP tur tadını çıkarın! Siz ve eşiniz için bu inanılmaz kişisel deneyim (artı tabii pilotu!) özellikle umut ve arzularını uygun olabilir. Biz, lüks içinde otele transfer, yol boyunca özel içecekler ve ikramlar ile gelmesi ve kişisel taşımacılığında otele geri şampanya ve özel bir sürüş için açılış öncesi, üç saat boyunca etrafta uçacağız. Biz de size uçuş bazı özel hediyelik eşya vereceğiz. Bu asla unutmayacağım bir deneyim olacak!

Dahil Olanlar
 • Eğer Avanos, Göreme ya da Ürgüp alanından transferi Pick up
 • Tamamen klimalı otobüslerle transfer
 • Kahvaltı
 • Mesleki İngilizce konuşan tur rehberi
 • Tüm yolcular Allianz tarafından 1.000.000 EUR kadar sigortalıdır
 • otelinize • Dönüş transferi
Dahil Olmayanlar
 • Yiyecek veya kapanımlar belirtilmeyen içecek

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *