24/7 İletişim +905437872917
Kaş Akdeniz Tekne Turları

Kaş Akdeniz Tekne Turları

Aktivite Özellikleri
 • Tekneyle bizim Mistik Akdeniz Adaları keşfi
 • Taze iyi malzemelerle öğle yemeği ve Barbekü hazırlanan
 • Böyle sualtı deniz scooter, dalış dişli, kayaks, sualtı kamera, Ringo ve su kayağı gibi su oyuncakları kullanın
 • Kristal berraklığında Akdeniz’e yüzmek Dur
Genel Bakış
Kaş, Türkiye’de tekneyle Akdeniz adalarının güzel özel gün turlar. Bu doğal tekne üzerinde geziler misafirler göreceksiniz ve çok iyi yerden Likya sahil şaşırtıcı güzelliği keşfetmek – Bir gemide!
Detaylar
Türkiye’de Kaş‘tan tekne ile Mistik Akdeniz Adaları keşfi!

9:30 konukları Güvercin Adası‘nın ilk durağı ayrılma Kaş Limanı buluşuyor. (Güvercin Adası, böylece onun önemli kuş popülasyonu için adlandırılır).

Seyretmek için misafirler için bir köpekbalığı inanılmaz bir sualtı taş heykel olduğu yerde kısa ama güzel 20 dakikalık yelken sonra, tekne Güvercin Adası varır.

Bu eğlence durağı her sırasında, deniz deneyimini zenginleştirmek için on-board ekipmanları faydalanmak. Fins, maskeler, gözlük, şnorkel ve bir alt su kamera tüm sualtı keşifler ölümsüzleştirmek için kullanılabilir. Hatta bir Deniz Scooter daha eğlenceli ve eğlence için var!

Burada 2 saatlik bir aradan sonra, tekne tekrar (Yunanca Kastellórizo veya Meis) Meis muhteşem Yunan adası kanal genelinde bulunan 12 adalar doğru yola çıkar.

Bu durdurma konuk böyle bir gerçek batığı yanı sıra heyecan verici bir sualtı kanyonu gibi eşsiz sualtı manzara keşfedebilirsiniz.

Deniz ve gizli sualtı dünyasını tadını çıkarırken, biz sadece en iyi organik, mevsimlik malzemeler kullanılarak lezzetli Türk mezeleri ve ızgara kebaplar oluşan öğlen yemeğinizi hazırlıyoruz olacaktır.

Öğle yemeğinden sonra tekne tekrar Limanağzı Koyu ‘(Harbor’ın Ağız Bay) doğru yola çıktık. Burada dinlenmek ve girift yukarıda yüksek dağ oyulmuş çarpıcı antik mezarlar varlığında bir çift kara ve denizin sakin saatler keyfini çıkarın.

Limanagzi sonra, Büyük Çakıl (Büyük Çakıl) soğuk, tatlı nehir suyu dinamik yeraltı akını tanınan sahile gemi yolculukları.

Biz 18.00 civarında geri Kaş limanında gelen tur sonuçlandırmak önce burada Büyük Çakıl içinde, misafir bizim taze meyve ve çay hizmeti tadını çıkarın.

Tüm 8.5 saatlik tur sırasında, konuklar çok sayıda tarihi yerleri ve yüzmek için birçok ayrı olayda da dahil olmak üzere Kaş‘ın yerel Akdeniz hazineleri derinlemesine keşif için fırsat var.

Dahil Olanlar
 • Öğle yemeği servisi
 • Şnorkel dişli
 • Sualtı kamera
 • Deniz scooter ve Kayak Kullanımı
Dahil Olmayanlar
 • İçecekler
 • Su kayağı
 • Tüp

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *