24/7 İletişim +905437872917

Kız arkadaşa iğrenç tecavüz!

Samsun’da kız arkadaşına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan genç, 4 yıl 5 ay 10 gün hapis cezasına çarptırıldı.

İHA’da yer alan habere göre Samsun’da 2011 yılında meydana gelen olayda, olay tarihinde 17 yaşında olan H.B. adlı kıza cinsel istismarda bulunup daha sonra da elinde görüntülerinin olduğunu söyleyip tehditle para istediği iddia edilen 21 yaşındaki Ç.Ç.’nin, şikayet üzerine hakkında dava açıldı.

Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada Ç.Ç., önce “özgürlük kısıtlama” ve “şantajla para almak” suçlarından önce 1 yıl 8’er ay hapis cezasına çarptırıldı.

Ancak daha sonra bu cezaları hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilerek ertelendi. “Cinsel istismar” suçundan ise 4 yıl 5 ay 10 gün ceza aldı.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *